Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 16.06.2019, 11:31

Головна » 2017 » Лютий » 23 » Засідання школи педагогічної майстерності практичних психологів
21:50
Засідання школи педагогічної майстерності практичних психологів

22 лютого 2017 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 м. Заліщики відбулося засідання школи педагогічної майстерності практичних психологів на тему: «Напрацювання соціальних навичок як спосіб роботи з проявами агресії в дитячому середовищі» з метою підвищення рівня психологічної компетентності практичних психологів у роботі з дітьми девіантної поведінки, особливості профілактичної роботи з дітьми даної категорії; розширення  знань практичних психологів про  агресію та  агресивність, визначення основних причини агресивності, види агресії  та знайти конструктивні шляхи подолання агресивності; формування адекватної поведінки дорослих у стосунках з агресивними дітьми.

Практичний психолог закладу Максимишин І. І. майстерно провела корекційно-розвивальне заняття з учнями 7 класу на розвиток навичок конструктивної взаємодії та послаблення агресивних реакцій школярів. Були запропоновані цікаві й актуальні практичні вправи щодо релаксації та психогімнастики на розвиток уяви, уваги, зняття емоційного напруження, створення позитивного клімату в колективі.

Під час диспуту «Як вберегти дитину від смертельних флешмобів: вихід завжди є!» практичні психологи ЗНЗ району обговорили суперечності, які склалися щодо суїцидальних намірів молоді на мікро-, мезо-  та макрорівнях, адже очевидною є актуальність вивчення суїцидальних намірів серед неповнолітніх.

Учасники отримали нові знання та вміння щодо надання консультативно-корекційної допомоги учням та їх батькам, а також практичні психологи обмінялися досвідом роботи із вказаної проблеми та шляхами її подолання.

По завершенню засідання були прийняті методичні рекомендації щодо корекційної роботи з підлітками, схильними до ризику.

Щиро дякуємо адміністрації ЗОШ №2 м. Заліщики за створення якісних умов для проведення заходу.

   

Переглядів: 87 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Copyright MyCorp © 2019