Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 24.06.2019, 22:40

Головна » 2016 » Грудень » 22 » Засідання школи педагогічної майстерності практичних психологів
10:03
Засідання школи педагогічної майстерності практичних психологів

Упродовж усього життя людині приходиться адаптуватися до різних життєвих ситуацій, обставин, нових умов. Саме початок навчання у школі, перехід із початкової школи до середньої, з середньої – у старшу справедливо вважають  кризовими періодами. Переступаючи поріг школи,  дитина увесь час адаптується: до дітей, до вчителів, до уроків, до нового режиму дня. Основними факторами, які впливають на адаптацію в 1 та 5 класах є:

  • нові умови навчання;
  • зміна соціального статусу в класному колективі;
  • збільшення навчального навантаження;
  • фізіологічні зміни;
  • психологічні новоутворення.

З метою підвищення рівня психологічної компетентності практичних психологів про сучасні підходи до організації адаптаційного періоду в навчально-виховних закладах 20.12.2016 року  на базі спеціалізованої  школи І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням інформаційно-комунікаційних технологій  та технологічних дисциплін ім. Осипа Маковея м. Заліщики відбулося засідання  школи педагогічної майстерності практичних психологів на тему: «Психологічний супровід адаптаційного періоду».

Методист РНМК, що відповідає за психологічну службу, Мирончук О. Я. розповіла про актуальність проблем адаптації учнів, про причини труднощів в адаптаційний період, ознаки успішної адаптації.

Практичний психолог школи Свіченюк Н. В. провела корекційно-розвивальне  заняття на розвиток впевненості з учнями 1 класу «Я могутнє дерево» та тренінгове заняття на розвиток взаємодії  для учнів 5 класу  “Мій дружній клас”. Наталя Василівна презентувала цікаві знахідки для використання в роботі з педагогами та батьками щодо полегшення адаптації дітей перших та п’ятих класів.

Практичні психологи ЗНЗ району  поділилася досвідом роботи щодо використання «Діагностичного інструментарію в період адаптації».

Підсумком семінару-практикуму було прийнято методичні рекомендації щодо  психологічного супроводу в адаптаційний період. 

Переглядів: 160 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Copyright MyCorp © 2019