Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 16.06.2019, 12:22

Головна » 2015 » Грудень » 14 » Засідання школи педагогічної майстерності для практичних психологів
16:53
Засідання школи педагогічної майстерності для практичних психологів

03 грудня 2015 року на базі Заліщицької державної гімназії відбулося засідання школи педагогічної майстерності для  практичних психологів загальноосвітніх закладів району на тему «Теоретико – практичні аспекти психолого-педагогічної підтримки обдарованих дітей».

Мета заходу−підвищувати психологічну компетентність  практичних психологів  в роботі з обдарованими дітьми; уміння виявляти  основні критерії обдарованості учнів, визначати способи впровадження новітніх технологій у роботі з дітьми даної категорії  та здійснювати обмін інформацією про ефективні шляхи реалізації школярами своїх творчих здібностей.

Члени школи педагогічної майстерності відвідали заняття «Шлях до творчості» у 7 гімназійному класі, та психологічний брейн-ринг «Цікава психологія» у 4-А класі. Гарвасюк І. І., практичний психолог Заліщицької державної гімназії, продемонструвала високу майстерність у роботі з обдарованими учнями.

Досвідом роботи щодо роботи з обдарованими дітьми, впровадження передових та інноваційних технологій навчання і розвитку обдарованості школярів,  поділилась Свіченюк Н. В., практичний психолог спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. О. Маковея.

У рамках засідання методистом, що відповідає за психологічну службу Мирончук О. Я. проведений тренінг  «Обдаровані діти».

Під час семінару були обговоренні питання роботи із здібними та обдарованими учнями та підготовки їх до різного роду інтелектуальних та творчих змагань.

З метою якісної організації та проведення результативної роботи з обдарованими дітьми учасниками школи педагогічної майстерності були вироблені рекомендації для педагогів та батьків.

Засідання школи педагогічної майстерності пройшло у теплій і дружній атмосфері, за що велика подяка дирекції Заліщицької  гімназії. Підвести підсумок роботи школи педагогічної майстерності для практичних психологів можна словами Генріха Форда «Зібратися разом – це початок, залишатися разом – це прогрес, працювати разом – це успіх». Надіємось, що робота  школи педагогічної майстерності для практичних психологів буде успішною.

Методист РНМК О.Я.Мирончук 

Переглядів: 169 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Copyright MyCorp © 2019