Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 26.06.2019, 16:52

Головна » 2015 » Грудень » 15 » Засідання консультпункту для молодих педагогів початкових класів
16:28
Засідання консультпункту для молодих педагогів початкових класів

З метою підвищення професійної компетентності молодих фахівців, сприяючи постійному творчому зростанню, формуванню педагогічної майстерності молодого фахівця  9 грудня на базі ЗОШ №2 м.Заліщики відбулося засідання консультпункту для молодих педагогів початкових класів. Під час проведення засідання подано рекомендації щодо планування навчального матеріалу, контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів, ведення шкільної документації, розглянуто питання впровадження освітніх особистісно орієнтованих технологій та конфліктів між учителями і батьками та їх запобігання. Керівник консультпункту, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, «вчитель-методист» Грабар Марія Антонівна провела відкритий урок з природознавства в 2-Б класі на тему «Невидимі ланцюги в осінньому лісі». Педагог продемонструвала молодим учителям, як використовуючи особистісно орієнтовані технології навчання, сформувати в учнів уявлення про об’єкти живої і неживої природи, як розвивати у школярів дослідницькі уміння у процесі розв’язання завдань практичного спрямування, як виробляти вміння розкривати причинно-наслідкові зв’язки у природі. На уроці використано власну розробку учителя  «Дидактичні ігри на уроках природознавства».

Молоді педагоги району ( Тимчасюк О.В.- ЗОШ с.Дорогичівка, Чугаєвська Г.Р. (ЗОШ с. Литячі), Тухлінович О.П. (ЗОШ с. Нагіряни), Кузьменко І.С. (ЗОШ с. Городок) подякували керівнику консультпункту за цінні поради і рекомендації.

У роботі засідання консультпункту взяли участь Гурська Т.Р. (методист РМК з початкового навчання) та заступник директора з НВР ЗОШ №2 м.Заліщики Берегулько М.Ф.

Методист РНМК Т.Р. Гурська

Переглядів: 136 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1
Copyright MyCorp © 2019