Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 16.06.2019, 11:45

Головна » 2015 » Серпень » 28 » Засідання колегії департаменту освіти і науки облдержадміністрації
14:06
Засідання колегії департаменту освіти і науки облдержадміністрації

27 серпня 2015 року  на базі Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя відбулося засідання колегії департаменту освіти і науки облдержадміністрації «Про підсумки розвитку освіти області у 2014/2015 н.р. та завдання на 2015/2016 н.р. у контексті реформування національної системи освіти».

Перед колегією всі її учасники мали змогу представити учасникам і гостям заходу набутки району, запозичити цікаві ідеї та шляхи їх представлення.

Заліщицький район представляла делегація у складі Н.М.Підгребі, завідувача відділу з питань освіти, В.В.Кулачковського, директора КУ «Науково-методичний кабінет», О.В.Прогодюка, голови профспілкової організації педагогічних працівників району, О.Д.Войчишин, директора Заліщицької державної гімназії.

Директор департаменту Любомир Левкович Крупа підбив підсумки минулого навчального року та накреслив завдання на цей навчальний рік. Окреслив проблеми дошкільного виховання, адже в області значний відсоток дітей до 6 років не охоплені дошкільною освітою. Відрадно, що за кількістю ДНЗ наш район разом із Борщівським і Гусятинським ділить 3 місце (44). Відсоток охоплення дітей від 1 до 6 років дошкільною освітою становить 54 % і займає 4 позицію в розрізі районів. Що стосується кількості учнів у ЗНЗ району, то ми займаємо 8 позицію із 17 районів.

Було проаналізовано Любомиром Левковичем і профілізацію ЗНЗ. Над цим питанням ми працюватимемо в 2015/2016 н.р.

У доповіді звучало питання відпочинку вихованців та учнів, зовнішнє незалежне оцінювання, нагородження учнів золотими і срібними медалями, участь і перемога в предметних учнівських олімпіадах та конкурсах, стан травматизму учасників навчально-виховного процесу, забезпечення ЗНЗ підручниками, підвіз учнів.

Значну увагу було звернено на педагогічні кадри ЗНЗ та якість навчально-виховного процесу.

На підсумковій колегії під час обговорення доповіді виступила директор Заліщицької державної гімназії Олександра Дмитрівна Войчишин, яка проаналізувала діяльність закладу щодо участі у міжнародних проектах.

Вислухавши доповідачів, присутніми було висунуто ряд пропозиції , що стосувалися окремих галузей освіти та прийняли рішення колегії в цілому одноголосно.

Завершилася колегія привітанням директора департаменту з початком нового навчального року та побажанням успішного його проведення.

Переглядів: 148 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.0/1
Copyright MyCorp © 2019