Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 24.06.2019, 23:27

Головна » 2015 » Травень » 2 » Засідання Форуму Місцевого Розвитку в Заліщицькому районі
09:46
Засідання Форуму Місцевого Розвитку в Заліщицькому районі

30  квітня 2015 року в малому залі Заліщицької районної ради відбулося засідання Форуму Місцевого Розвитку в Заліщицькому районі в рамках проекту «Місцевий розвиток, орієнтований  на громаду. Фаза третя».

Семінар відбувся за участю представників Проекту, керівництва Заліщицької районної ради та адміністрації, сільських рад, завідувача відділу з питань освіти, керівників відділів, представників громадських організацій, а також представників ЗМІ.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Заліщицької райдержадміністрації Б.І.Шипітка.

З планом дій Проекту на 2014-2018 роки та на перспективу і про умови подальшої співпраці розповіли уповноважені представники Проекту області  та начальник економічного відділу, координатор Проекту в районі     Чекалюк У.М. «Надається вагома фінансова підтримка, тому відрадно, що територіальні громади це розуміють, оскільки активно долучилися до реалізації проекту. Я впевнена, що  спільними зусиллями ми вирішимо першочергові проблеми громадян, тим самим покращивши їх добробут», - зауважила вона.

Завідувач відділу з питань освіти Підгребя Н.М. пообіцяла докласти максимум зусиль для того, щоб ці проекти успішно були реалізовані, адже всі вони стосуються освіти.

Що ж це за такий проект? І хто бере в ньому участь?

Спільний проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН було розпочато в Заліщицькому районі в 2015 році. Ми беремо участь у третій фазі Проекту. Сюди увійшли такі заклади: ДНЗ с.Бедриківці, ЗНЗ сіл Зозулинці, Лисичники та Печорна.

Ініціатива фінансується Європейською Комісією в рамках програми технічної допомоги Європейського Союзу та співфінансується і впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні.

Мета Проекту – сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні шляхом зміцнення спільного управління та заохочення громадських ініціатив по всій Україні.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 127 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1
Copyright MyCorp © 2019