Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 24.06.2019, 22:47

Головна » 2017 » Лютий » 23 » Заняття музичних керівників дошкільних навчальних закладів
21:58
Заняття музичних керівників дошкільних навчальних закладів

Дитячий садок – це перша найгідніша
школа для дитини, національна школа,
в якій пробуджується її національна
 
і громадянська свідомість.

С. Русова

Невід’ємним компонентом сучасної загальної  підготовки в Україні є музично-естетичне виховання. Його спрямування на збереження вітчизняної культурної спадщини шляхом вивчення та використання українського національного здобутку в навчально-виховному процесі найбільш доцільне в практиці дошкільного музично-естетичного виховання. Питання національно-патріотичного виховання було розкрито на семінарському занятті музичних керівників ДНЗ, яке відбулося 22 лютого 2017 року в приміщенні ДНЗ «Калинонька» м. Заліщики. Із темою «Виховання національної свідомості дітей через ознайомлення з українською музичною творчістю» виступила музичний керівник даного закладу Казимірик Тетяна Ігорівна, яка у своєму виступі окреслила основні завдання патріотичного виховання дошкільнят.

Вдосконалення системи музичного виховання молоді торкнулось, насамперед, питань використання українського національного фольклору. Для патріотичного виховання корисно використовувати народні ігри зі співами і рухом. Але найголовніше – через народну гру діти вчаться спілкуватися, долучатися до народних традицій, виявляють взаємовиручку, знайомляться з малими жанрами народної творчості. В цьому мали можливість переконатися музичні керівники  ДНЗ району переглянувши обрядове свято Стрітення: «Зиму проводжаємо - Весну радісно зустрічаємо», яке підготувала музичний керівник ДНЗ «Калинонька» м. Заліщики Гаврилюк Світлана Іванівна з вихованцями середньої групи (вихователь Кріль А.Ю.)

Підсумком семінарського заняття було вироблення методичних рекомендації  щодо  національно-патріотичного виховання дошкільників.

 

 

                                                                    Методист РНМК Теслюк Л.С.

Переглядів: 94 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Copyright MyCorp © 2019