Вітаю Вас, Гість · RSS 21.10.2018, 21:34

Головна » 2017 » Липень » 10 » XXVII сільські спортивні ігри Тернопільщини відбулися в Скалаті
08:33
XXVII сільські спортивні ігри Тернопільщини відбулися в Скалаті

Фінальні змагання XXVII сільських спортивних ігор Тернопільщини відбулися в місті Скалат Підволочиського району 09 липня. Цьогоріч у змаганнях взяло участь 15 районів і 3 громади. Відбулася церемонія урочистого відкриття на місцевому стадіоні. Привітали учасників змагань перший заступник голови облдержадміністрації Крисак І.Б. та начальник управління фізичної культури та спорту Мацикур В.С. Вони  зазначили, що уродженці Тернопілля  неодноразово прославляли наш край на чемпіонатах і змаганнях не тільки всеукраїнського, а і європейського та світового рівня, тому зараз головне — продовжувати славні традиції. Також хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих під час проведення антитерористичної операції. Заліщицька команда була представлена в п’ятьох видах спорту, а саме:  гирьовий спорт, армспорт, легкоатлетична естафета, перетягування линви і міні-футбол. Супроводжували команду головний спеціаліст відділу з питань освіти, молоді і спорту Гев’юк В.С. і директор ФСК «Колос» Мамалига І.С.

Перші на старт вийшли наші спортсмени з легкоатлетичної естафети на 1000 метрів. Юнаки Данилюк Б., Дмитрик М. і дівчата  Доготар В., Гринчук Д. продемонстрували високу командну швидкість, показавши результат 2 хв.16 с. Прикро, що забракло однієї  секунди до призового третього місця.

У перетягуванні линви наші спортсмени посіли 10 місце, у гирьовому спорті - 11. Цікавою і впертою була боротьба в армспорті, у якому брали участь наші могутні хлопці Вергун Володимир та Білінський Назар,  у запеклій боротьбі вибороли відповідно 4 і 5 місце.

І найцікавішою виявилась боротьба на майданчику з міні-футболу. У першому півфіналі зійшлися команди Тернопільського і Теребовлянського району. У напруженій боротьбі сильнішими виявилися футболісти з Тернопільського району, рахунок 1-0. Справжнє свято футболу влаштували футболісти в другому півфіналі. Наші земляки зійшлися з футболістами Гусятинського району. Вже на 7 хв. рахунок був 3-0 на користь суперників. За хвилину І.Городинський відквитав один м’яч, але вже в наступній атаці нападник з Гусятина робить рахунок 4-1, мало хто  вірив уже,  що нашим хлопцям вдасться  вирвати перемогу в цій грі. Іншої думки були футболісти, і до кінця першого тайму завдяки голам Б.Гусляка  і М.Ландяка скорочуємо рахунок до мінімуму. На початку другого тайму І.Городинський зрівнює рахунок. Але знову команда з Гусятинщини виходить вперед, і тут гру на себе взяв наш найдосвідченіший гравець А.Ковалишин. Невідпорним ударом  рятує команду від поразки. Фінальний свисток судді фіксує нічию 5-5. У серії післяматчевих пенальті фортуна усміхнулась нашим футболістам. У фіналі наші земляки знову на перших хвилинах пропускають два м’ячі. Б.Гусляк відновлює інтригу 2-1, у кінці першого тайму на контратаці тернополяни забивають гол. У другому таймі Заліщани володіли ініціативою і в середині тайму сміливо з далекої відстані знову пробив А. Ковалишин 3-2. Ще багато моментів створили наші футболісти, але м’яч вперто не хотів летіти у ворота суперника. Та, як це часто трапляється у футболі, під кінець другого тайму спрацювало правило «не забиваєш ти – заб’ють тобі». І нападник тернопільської команди робить остаточний рахунок 4-2.

Підбиваючи підсумки участі в цьому турнірі, можна сказати, що, незважаючи на зайняте друге місце, результат не може не тішити. Пробившись у фінал, зайнявши перше місце в зональних змаганнях, у фінальному турнірі наші футболісти проявили волю до перемоги і у двох іграх грали  з азартом й ентузіазмом, проробили колосальну роботу та показали спортивну злість - і зайняте почесне друге місце є вінцем успіху команди.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 123 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0