Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 16.06.2019, 11:29

Головна » 2015 » Жовтень » 5 » Всеукраїнський науково-практичний семінар
23:59
Всеукраїнський науково-практичний семінар

Минулого тижня в Заліщицькій державній гімназії, яка визнана міжнародними експертами як Microsoft Mentor School (Школа-наставник), відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Неформальна освіта для дорослих: Хмарні сервіси в освіті як дієвий інструмент для підготовки якісного педагога».

На правах господині   директор О.Д. Войчишин зустрічала учасників Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті» та гостей з різних куточків України - від Луганська до Львова.

У день приїзду учасники  семінару мали можливість взяти участь у ярмарку «Осінній вернісаж», де гімназисти проводили благодійну акцію, зустрітися з депутатом Верховної Ради України Олегом Барною та головою Заліщицької РДА Борисом Шипітка.

Оглянувши панораму міста з високого буковинського берега ,  гості були зачаровані красою нашого краю. Згодом всі відвідали Джуринський водоспад та руїни Червоногородського замку. 

У Всеукраїнському семінарі взяли участь координатор проекту, завідувач сектору Інституту модернізації змісту освіти  МОН України Г.А.Коломоєць та завідувач сектору І.Ю.Іванов, керівник проекту, докторант, старший науковий співробітник Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, кандидат педагогічних наук С.Г.Литвинова, представники Тернопільського інституту післядипломної педагогічної освіти: заступник директора з науково-експериментальної роботи В.І.Уруський, спеціаліст лабораторії інформаційно-комунікаційних технологій Л.Є.Кривокульський.

 

З привітальним словом до учасників звернувся голова Заліщицької районної державної адміністрації Б.І.Шипітка. Серед виступаючих також були: кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інформатики та методики її викладання ТНПУ   О. В.Барна та завідувач відділу з питань освіти Н.М. Підгребя.

Директор О.Д. Войчишин поділилася досвідом розгортання хмари  гімназії в Office 365, та використання хмаро-орієнтовного навчального середовища для оптимізації та модернізації навчального процесу. Надзвичайно цікавою для учасників семінару стала інформація стосовно організації успішної міжнародної діяльності колективу гімназії шляхом залучення учнів та вчителів до проектної діяльності. Продовженням теми стала презентація вчителем інформатики та математики Н.А. Грушко разом зі своїми учнями проектів програми «еTwinning». Враховуючи вагомі досягнення гімназії в освоєнні хмарних сервісів Office 365, педагоги гімназії поділилися методами використання хмарних сервісів та програмного забезпечення під час викладання англійської мови (О.Войчишин), зарубіжної літератури (З.Копичинська), інформатики (Н.Грушко, О.Колодницька), основ здоров‘я (В. Дяків).

 

 

Після відвідання уроків   учасники семінару висловили своє захоплення майстерністю педагогів і гімназистів, вмілими організаторськими здібностями директора-новатора, побажали успіху та процвітання гімназії.  

Адміністрації та колективу навчального закладу було вручено Подяки від Інституту модернізації змісту освіти  МОН України за високий професіоналізм та вагомий внесок в організацію і проведення семінару.

Завершальним творчо натхненним акордом став концерт, у якому майстерним виконанням віршів, пісень і танців відзначилися читці, солісти, та танцювальні  колективи гімназії. Вони під керівництвом заступника з виховної роботи Я. Рибака, керівників гуртків З.Шмиглик, Л. Дмитерко, Н.Пелещишин,  вітали гостей і зичили миру, добра, здоров’я, Божої ласки та опіки, і мирного неба.

Після підведення підсумків учасники семінару роз’їхались, щоб продовжувати реалізацію проекту «Хмарні сервіси в освіті» у своїх навчальних закладах.

Заліщицька гімназія чекає на нові зустрічі і продовжує творити історію свого успіху, щоб і надалі залишатися флагманом європейської освіти Тернопільщини.

 

 

Переглядів: 219 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Copyright MyCorp © 2019