Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 26.06.2019, 17:05

Головна » 2015 » Серпень » 17 » Всеукраїнський науково-методичний семінар на тему «Позитивна соціальна взаємодія у навчально-виховному процесі»
09:16
Всеукраїнський науково-методичний семінар на тему «Позитивна соціальна взаємодія у навчально-виховному процесі»

Всеукраїнський науково-методичний семінар на тему «Позитивна соціальна взаємодія у навчально-виховному процесі»

 

Недостатньо тільки отримати знання;

необхідно вміти його використати.

Й.В.Ґьоте

15 серпня 2015 року в Києві відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар для освітян, науковців, громадських, релігійних, державних діячів і представників батьківської громади на тему «Позитивна соціальна взаємодія у навчально-виховному процесі». У ньому взяли участь представники різних куточків України. Тернопільщину представляли голова Комісії з питань освіти і виховання Тернопільсько-Зборівської архиєпархії отець Володимир, духівник ТНВК«Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого», директор цього закладу Марія Гуцал, директор Бучацького колегіуму імені Святого Йосафата, учитель християнської етики о. Іриней Гумен, парох храму Успіння Пресвятої Діви Марії м. Борщева о. Богдан Боднар, директор спеціалізованого християнського навчального закладу для дівчат «Колегіум-інтернат «Знамення» з поглибленим вивченням предметів духовно-просвітницького спрямування у с. Зарваниця» Анна Зварич, завідувачі відділів освіти: Надія Підгребя (Заліщицький район), Оксана Кащишин (Гусятинський район) і Ростислав Красовський (Борщівський район) – і багато інших представників освіти. Організатором виступила  заступник голови єпархіальної Комісії у справах освіти та виховання Бучацької єпархії Неля Думка.

Мета науково-методичного семінару – представити важливість будування позитивної соціальної взаємодії для сучасного суспільства на основі християнського бачення людини в освітньо-виховних процесах та спрямованості особистості до зрілості.

Вітали всіх учасників семінару Владика Йосиф Мілян, єпископ – помічник Київський, Протосинкел Київської Архиєпархії УКГЦ, с. Христофора М.Буштин, СНДМ, голова Комісії у справах освіти і виховання УГКЦ, Юрій Решетніков – заступник голови Громадської ради по співпраці з церквами та релігійними організаціями при МОН України, Іван Бех – директор Інституту проблем виховання АПН України, дійсний  член Національної академії педагогічних наук України, доктор психологічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.

Після пленарного засідання відбулися тематичні майстерні: «Майстерня філософсько-богословська та викладання предметів духовно-морального спрямування», «Майстерня суспільно-правова та соціально-громадянська» і «Психологічна майстерня».

Завданням усіх виступів було висвітлення проблематики суспільної взаємодії в освітній та виховній площинах, демонстрація важливості співпраці між Церквою та освітньо-виховними інституціями у формуванні зрілої особистості, обговорення засад християнського бачення людини для формування вільної та гідної особистості, засвідчення важливості впливу громадських інституцій на процеси трансформації в освітній сфері.

Крім цього, учасники заходу мали можливість поспілкуватися з Почесним Гостем Всеукраїнського семінару Його Блаженством Кардиналом Любомиром (Гузаром). Слухаючи Блаженнішого, захоплювалися його розумом, глибоким розумінням виховних проблем сучасної молоді, вмінням легко і просто пояснити складні поняття.

Разом із хором семінаристів Київської Трьохсвятительської семінарії виконували молитву «Отче наш» і «Боже великий єдиний».

Слухали виступи, у яких доповідачі ділилися власним досвідом роботи, вступали в дискусії, захоплювалися людьми, закоханими в справу, якою займаються… У результаті цього виникло багато ідей, які поступово втілюватимемо в життя.  Утверджувалася думка про те, що саме від нас із вами, від учителів, батьків, влади, від нашої активності та майстерності у творенні людини залежатиме, якою буде наша країна, якими будуть ті, хто її творитиме згодом. 

Переглядів: 191 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.7/3
Copyright MyCorp © 2019