Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 17.06.2019, 03:32

Головна » 2016 » Червень » 22 » Візит польських колег
01:00
Візит польських колег

Упродовж навчального року Заліщицька державна гімназія як переможець відбору Міжнародної програми «Класна школа» реалізовувала завдання щодо запровадження Кодексу 2.0 у навчальний процес та дотримання і розвиток демократичних принципів у своїй діяльності. Після завершення міні-проекту організаторами для шкіл-учасників була запропонована програма для налагодження українськими школами зв’язків з польськими навчальними закладами. 

Для 12 переможців-представників шкіл Міжнародної програми «Класна школа» 12-15 травня була організована зустріч з вчителями Польщі, навчальні заклади яких бажають налагодити співпрацю шкіл та обмін молоді у межах Програми «Перетворення в регіоні» – RІТА, яка фінансується Польсько-Американським Фондом Свободи, адмініструється Фондом «Освіта для демократії» при підтримці Товариства Лева та Лабораторії Громадянської Освіти «Пошук».

Директор гімназії О. Войчишин у результаті тренінгів, розробки спільних проектів, які зацікавили і польських колег, налагодила співпрацю з Евою Яніцькою, представником  гімназії з м.Лодзь. Попередньо обговорили реалізацію спільного проекту «Ретро-гра», який дасть можливість активізувати молодь до пізнання минулого та залучити її до активного відпочинку.

На запрошення Заліщицької державної гімназії  16 червня 2016 року у Заліщики для підписання документу про наміри щодо співпраці прибула делегація навчального закладу м. Лодзь на чолі з директором Барбарою Цельмеровською. Польська гімназія є також активним учасником програми «Класна школа» і запроваджує Кодекс 2.0 у навчально-виховний процес.

Упродовж трьох днів колеги з Польщі познайомилися з культурними, освітніми традиціями гімназії та м. Заліщики. Директор О.Д.Войчишин, яка організувала зустріч, презентувала досягнення гімназії у міжнародній проектній діяльності, поділилася досвідом використання хмарних технологій, розповіла про особливості освітнього процесу і залучення до нього батьків та громадськість. 

Польські колеги були зачаровані мальовничими краєвидами Заліщанщини, щирістю та гостинністю господарів, талановитою молоддю, яка виховується у дусі національно-патріотичних традицій.

У культурно-пізнавальній програмі були: відвідання Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича, дитячого оздоровчого табору «Ромашка», який знаходиться в урочищі Червоне поблизу Джуринського водоспаду – унікальної перлини Заліщицького краю. Під час перебування делегації відбулася зустріч з завідувачем відділу з питань освіти Н.М.Підгребя, яка підтримала ініціативу директора гімназії та висловила сподівання щодо розширення подальшої українсько-польської співпраці.

Наступним кроком буде відвідання нашою делегацією школи-партнера у Польщі восени 2016 року і продовження реалізації проекту «Ретро-гра». 

Переглядів: 171 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Copyright MyCorp © 2019