Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 21.04.2019, 08:04

Головна » 2017 » Червень » 24 » Вивчаємо іноземну мову із задоволенням!
12:04
Вивчаємо іноземну мову із задоволенням!

« Духовне життя дитини повноцінне лише тоді,
 коли вона живе у світі гри , казки, музики, фантазії,
                             творчості, без цього вона – зав’яла квітка»
                                                                                               ( В.Сухомлинський)

З метою розвитку інтересу до вивчення іноземних мов, історії та культури країн, мови яких вивчаємо було організовано фестиваль-конкурс обдарованої молоді «Вивчаємо мову через культуру» на базі Заліщицької державної гімназії.           

Вивчаючи мову , відкриваємо для себе скарбницю ще однієї культури,  традицій та звичаїв країн, мови яких ми вивчаємо, тому що вони прикрашають наше життя , роблять його цікавішим і різноманітнішим.

Знання іноземних мов завжди було ознакою високої культури і освіченості.

Невипадково кажуть: « Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина». Іноземним мовам належить важливе місце в суспільстві,

У відбірковому етапі  фестивалю - конкурсу обдарованої молоді взяли участь  28 загальноосвітніх навчальних закладів. На районний  гала-концерт  було запрошено 18 ЗНЗ району. Взагалі не взяли участі такі школи: ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Дорогичівка, Нирківська ЗОШ І-ІІІ ст., ЗОШ І-ІІ ст.. с. Іване-Золоте, ЗОШ І-ІІ ст.. с. Мишків, ЗОШ І-ІІ ст.. с. Солоне, Устечківська ЗОШ І-ІІ ст., Добрівлянська філія спеціалізованої школи І-ІІІ ст.. ім. О.Маковея м. Заліщики. У програмі фестивалю учасники  виконували пісні, декламували вірші, грали театралізовані сценки на англійській, німецькій і польській мовах,  танцювали народні танці, а також презентували кольорові інформаційні постери. Такий масовий захід з іноземних мов проводився вперше, який охопив всі ступені навчання: від молодшого віку до старшого. Кінець навчального року – найкращий період для проведення такого свята, оскільки всі гуртки, клуби, літні мовні табори закінчують роботу й підбивають підсумки. Отже, організація фестивалю-конкурсу – це ще одна сходинка до успіху у вивченні іноземних мов.

Настрій свята, мовна атмосфера були створені з допомогою музики та пісень іноземною мовою, які звучали на святі; присутністю начальника відділу з питань освіти , молоді і спорту Заліщицької РДА  Надії Михайлівни Підгребі, директора комунальної установи Заліщицького районного науково- методичного кабінету Володимира Володимировича Кулачковського ; іноземних волонтерів Тодда Гейбла і Макса Левицького та батьків.

Зі словами-вітаннями звернулася Надія Михайлівна , яка наголосила на важливості володіння іноземною мовою в сучасному світі , а також взяла активну участь у нагородженні переможців ІІІ і ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови та вчителів іноземних мов.

Найцінніша нагорода для вчителя іноземної мови - бачити сяючі від щастя очі дітей, задоволення власним успіхом, своїми досягненнями, своїми перемогами.

Усі навчальні заклади були нагороджені грамотами відділу з питань освіти, молоді і спорту за значний особистий внесок у піднесення престижу іноземних мов серед педагогічних та учнівських колективів, а також сертифікатами, медалями , солодощами .

Вірю, що усі присутні відчули радісну атмосферу нашого свята, почули красу

мов, які ми вивчаємо в ЗНЗ району, а таланти наших учнів не залишили нікого байдужим.

Районний науково - методичний кабінет висловлює щирі слова подяки  всім вчителям іноземних мов, які доклали чимало зусиль для популяризації англійської, німецької і польської мов, директору Заліщицької державної гімназії Войчишин О.Д. за  створені умови, підготовку приміщення і забезпечення дотримання правил техніки безпеки, охорони праці, життя і здоров’я учасників під час проведення фестивалю-конкурсу обдарованої молоді.

 

Л.М. Філіповська, методист іноземних мов
Заліщицького РНМК

Переглядів: 148 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Copyright MyCorp © 2019