Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com,
02145955@mail.gov.ua

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 21.10.2018, 21:52

Головна » 2018 » Березень » 3 » Вчитися і вчити по-новому
21:11
Вчитися і вчити по-новому

Українська школа буде успішна,

якщо до неї прийде успішний учитель.

Суттєвих змін зазнає процес і зміст підготовки вчителя

 (Концепція Нової  української школи)

У компонентній формулі нової української школи провідне місце відводиться вчителям нової формації, які перебувають в авангарді суспільних та освітніх перетворень, успішних, умотивованих, компетентних, які є агентами сучасних змін.

Переосмислення соціальної і професійної місії вчителя Нової української школи актуалізувало необхідність підготовки фахівців, адаптованих до сучасних соціокультурних умов, здатних творчо працювати, приймаючи нестандартні рішення в ситуаціях ринкової конкуренції, уникаючи стереотипізації і шаблонів, засвоювати нові професійні ролі і функції.

Саме тому 2 березня в нашому районі стартували очні  курси підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які в 2018 році  навчатимуть першокласників за новим Державним стандартом початкової освіти.

Навчальний тренінг відбувся на базі СШ І-ІІІ ступенів ім.Осипа Маковея м.Заліщики.

Тренери Гурська Т.Р. – методист Заліщицького РНМК та Кожушко С.М. – учитель-методист СШ  ім. Осипа Маковея м.Заліщики, провели цікаве заняття із використанням сучасних інтерактивних методик та прийомів, за допомогою яких учителі мали змогу відчути себе першокласниками, зрозуміти, що саме необхідно маленьким «здобувачам початкової освіти», щоб вивчати і досліджувати навколишній світ. З привітальним словом виступила начальник відділу з питань освіти, молоді і спорту Заліщицької РДА Підгребя Н.М. та директор Заліщицького районного науково-методичного кабінету  Кулачковський В.В. Приємною несподіванкою та натхненням для присутніх учителів стала участь керівника освіти району Надії Підгребі  в тренінгових іграх та завданнях.                                       

Психолог загальноосвітньої школи I-III ступеня №2 м.Заліщики Максимишин І.І. виступила перед присутніми із питанням «Особливості розвитку дітей 6-7 річного віку. Особливості психічних та пізнавальних інтересів».

Наприкінці тренінгу було проведено вправи на рефлексію, які  показали, що вчителям сподобалась нова форма навчання у підвищенні кваліфікації педагогів Нової української школи.

Методист Заліщицького РНМК подякувала присутнім за плідну працю, активність, відкритість до нових знань, а педагогам школи ім. Осипа Маковея Кожушко С.М., Золотій М.М., Федорчук М.Р., Куцій В.М., Стасюк М.Я. за активну допомогу в підготовці тренінгу.

Переглядів: 149 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz