Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 26.06.2019, 17:47

Головна » 2016 » Жовтень » 18 » Тиждень сучасної української книжки
09:41
Тиждень сучасної української книжки

Про українську сучасну книжку ведеться багато дискусій і розмов. Одні кажуть, що її як такої взагалі не існує. Але я впевнена, що в будь-якій шкільній бібліотеці на полицях серед дитячої літератури, переважно молодшого або середнього шкільного віку, такі знайдуться. У Дорогичівській ЗОШ І-ІІІ ст. існує традиція, точніше традиційна акція «Подаруй бібліотеці книжку», яка проводиться кожного «Місячника шкільних бібліотек» чи «Тижня книжки». Ця акція дозволяє зібрати хоч невелику кількість книг, та все ж  українських.

Усім відома фраза: для того, щоб стати розумним, достатньо прочитати десять книг, але щоб знайти ті десять, треба прочитати тисячі. Нам, шкільним бібліотекарям, потрібно популяризувати вітчизняну українську книжку, прививати у дітей цікавість до неї в «живому» спілкуванні, бо які б не були новітні технології і як швидко б вони не розвивалися, доносячи нам інформацію, книжки з ладу не вийдуть і все одно залишаться. Прочитана книжка чи якийсь літературний твір залишать слід, допоможуть дізнатися про щось нове, а можливо, і змінять щось у житті.

Книжка – це «чудо» яке можна, за бажання, створити самому. Тож не впускаймо ні одної миті, а цілеспрямовано рекомендуймо дітям все нові книжки, допомагаймо шукати потрібну якісну літературу тої країни, у якій народилися та живемо, презентуймо виставки, вдосконалюймося і розвиваймося, усвідомлюймо всі важливі нюанси нашого часу, бо книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів.

У Дорогичівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся флеш-моб, який, з нагоди Місячника шкільних бібліотек, мав більш розважальне, але і в деякій мірі інформаційне значення. Учні другого класу залюбки взяли в ньому участь. Темою флеш-мобу був вислів В. Сухомлинського «Я тисячу разів переконаний у тому, що успішне навчання в середніх і старших класах залежить насамперед від уміння свідомо читати: читаючи, думати й, думаючи, читати».

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 154 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Copyright MyCorp © 2019