Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 26.06.2019, 17:15

Головна » 2016 » Жовтень » 10 » Співпраця церкви та школи у сфері духовно-морального виховання
09:03
Співпраця церкви та школи у сфері духовно-морального виховання

Дитина та вчитель – це два серця, що зустрілися. Вчитель може володіти найсучаснішими педагогічними засобами та найрізноманітнішими методиками, він може мати унікальні комунікабельні здібності, знати всі деталі людського зростання, може бути компетентним, але якщо йому бракує серця вихователя, то всі  його знання та зусилля мало на що згодяться.

Саме тому вчитель, покликаний навчати та виховувати молоде покоління,  повинен мати серце, яке готове служити людському, моральному, культурному та духовному зросту молоді.

Ці важливі питання обговорювалися під час проведення районного семінару для вчителів  основ християнської етики на тему «Співпраця церкви та школи у сфері духовно-морального виховання», який відбувся в смт. Товсте. 

У роботі семінару взяли участь учителі основ християнської етики загальноосвітніх навчальних закладів смт. Товсте, сіл Ворвулинці, Лисівці, Шипівці, Поділля, Кошилівці, Садки, Буряківка, Солоне, Нагоряни, Нирків, Устечко, Шутроминці, Дорогичівка, Хмелева.

На семінарі виступили отець Руслан Корнят, голова комісії у справах освіти і виховання Бучацької єпархії УГ КЦ, заступник голови Комісії п. Неля Думка, декан Товстенського деканату, парох  УГ КЦ  Архистратига Михаїла смт. Товсте отець Ігор Леськів,  директор ЗОШ I-III ст. смт. Товсте Окопняк М.А., методист РНМК Гурська Т.Р.

Розпочалася зустріч Молебнем до Пресвятого Серця Ісуса.

Отець Руслан Корнят у своєму виступі висвітлив тему Божого Милосердя та покликання вчителя. Про навчально-методичне забезпечення проведення уроків християнської етики в школах  розповіла п. Неля Думка. Присутніх ознайомили із підручниками для учнів загальноосвітніх шкіл 5-11 класів. Директор школи смт. Товсте Окопняк М.А. поділилася досвідом про співпрацю між церквою та школою в їхньому населеному пункті. Методист РНМК Гурська Т.Р. ознайомила учителів із методичними рекомендаціями з питань духовно-морального спрямування у 2016-2017 році.

Наприкінці семінару методист РНМК Гурська Т.Р. висловила вдячність представникам Бучацької єпархії УК КЦ  за організацію та проведення семінару та всім присутнім за участь у зібранні. 

Переглядів: 243 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Copyright MyCorp © 2019