Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 16.06.2019, 12:48

Головна » 2015 » Жовтень » 29 » Сьомий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті»
00:20
Сьомий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті»

20–22 жовтня 2015 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся Сьомий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та II Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu – 2015».

«Інноватика в сучасній освіті» - єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлено інноваційні досягнення освіти. Це - ефективний майданчик для популяризації інноваційних освітніх методик та інформаційних технологій, для розвитку міжнародної співпраці з проведення спільних наукових і науково-технічних досліджень, конференцій і семінарів, для академічного обміну школярами, студентами, аспірантами та викладачами.

У рамках форуму  проведено 52 конференції, семінари, круглі столи, презентації за участю директорів навчальних закладів,  провідних науковців Національної академії педагогічних наук України, керівників і фахівців Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, органів державної влади і управління, практичних працівників галузі освіти, представників закордонних навчальних закладів і міжнародних представництв.

Від Тернопільської області у роботі круглого столу «Неформальна освіта для дорослих: реалії та перспективи розвитку» взяли участь  Барна Ольга Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інформатики та методики її викладання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, та Войчишин Олександра Дмитрівна, директор Заліщицької державної гімназії, переможець Х Всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор», відмінник освіти України.

Під час проведення заходу відбувся обмін досвідом між педагогами, науковцями та представниками громадських організацій. Жвавим було обговорення тенденцій розвитку неформальної освіти, визначення її ролі в системі неперервної освіти впродовж життя, доцільність сертифікації неформальної освіти та шляхи визнання її результатів.

Переглядів: 152 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Copyright MyCorp © 2019