Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 26.06.2019, 16:47

Головна » 2015 » Жовтень » 5 » Семінар з української мови та літератури
23:54
Семінар з української мови та літератури

30 вересня 2015 року  на базі спеціалізованої школи ім. Осипа Маковея з вчителями української мови та літератури навчальних закладів району проведено  семінар на тему «Організація та проведення загальнодержавних тестувань: зовнішнього незалежного оцінювання, Всеукраїнської українознавчої гри - конкурсу «Соняшник».

Конкурс проводиться відповідно до  наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.11.2012 року № 1272 «Про проведення Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник»

Методист РНМК Пішко І.Д. відзначила, що  метою цього конкурсу є розширення обріїв фахової підготовки вчителів-україністів, можливість побачити себе у широкому професійному колі. Участь у цьому конкурсі та подальше його обговорення сприятиме створенню неформального простору для фахового спілкування вчителів української мови, літератури, українознавства. Конкурс НЕ має на меті перевіряти професійну придатність, а пропонується лише для підвищення власної кваліфікації вчителів і надання додаткового інструменту для внутрішнього контролю.

Під час проведення семінару особливу увагу було звернено на організацію та проведення загальнодержавних тестувань: зовнішнього незалежного оцінювання. При складанні тестів особлива увага буде звернена на патріотичне виховання як складову національного виховання, головною метою якого є становлення самодостатнього громадянина-патріота України, гуманіста і демократа, готового до виконання громадянських і конституційних обов’язків, до успадкування духовних і культурних надбань українського народу, досягнення високої культури взаємин.

Переглядів: 190 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Copyright MyCorp © 2019