Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 16.06.2019, 12:34

Головна » 2016 » Березень » 11 » Семінар-тренінг для вчителів 1-х класів на тему «Ігрові технології як засіб формування позитивної мотивації до навчання»
09:21
Семінар-тренінг для вчителів 1-х класів на тему «Ігрові технології як засіб формування позитивної мотивації до навчання»

Першокласник у школі - найемоційніший учень. Для нього гра, казка, вигадка – це невід’ємна складова духовного життя. І вчитель повинен підтримати, розбудити в душі кожного цікавість до пізнання навколишнього світу, запалити вогники дитячої думки та творчості.

11 березня  на базі ЗОШ I-II ст. с. Бедриківці відбувся семінар-тренінг для вчителів 1-х класів на тему «Ігрові технології як засіб формування позитивної мотивації до навчання». Хід семінару: У ході семінару було розглянуто такі питання: «Ігрові технології як засіб  формування позитивної мотивації   до учнів» (керівник семінару-тренінгу вчителів 1-х класів      Гичун Л.П.), «Методика організації ігрової діяльності в початкових класах. Ведення шкільної документації вчителем 1-го класу відповідно до нових вимог (методист РНМК Гурська Т.Р.).

Відкритий урок математики в 1 класі на тему «Вправи на додавання і віднімання в межах 20. Задачі на знаходження невідомого доданка. Складання рівняння за малюнком і схемою» провела вчитель 1 класу ЗОШ с. Бедриківці Зубик Н.І.

  Учасники семінару розробили методичні рекомендації щодо використання дидактичних ігор на уроках у початкових класах.

Як підсумок семінару-тренінгу педагоги виконали вправу «Валіза в дорогу».

У роботі семінару взяла участь директор школи Шкрабик М.І. Вона провела цікаву екскурсію оновленою школою, у якій недавно закінчилася реконструкція. Учителі району побували в новому сучасному спортивному залі, бібліотеці,  сучасних кабінетах для початкових класів, обладнаних новими шкільними меблями. Марія Іванівна та вчителі ділилися досвідом щодо покращення матеріальної бази школи та висловили щиру вдячність спонсорам та батькам учнів за придбання меблів та обладнання для класів. 

Переглядів: 145 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Copyright MyCorp © 2019