Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com,
02145955@mail.gov.ua

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 21.10.2018, 21:21

Головна » 2017 » Грудень » 31 » Районний семінар вчителів трудового навчання
15:10
Районний семінар вчителів трудового навчання

З метою надання фахової, методичної допомоги вчителям у використанні сучасних педагогічних технологій на уроках трудового навчання,  удосконалення професійної майстерності педагогів, підвищення мотивації професійної діяльності, поширення педагогічного досвіду роботи  вчителів трудового навчання, технологій ЗОШ І-ІІІ ступенів смт. Товсте  відбувся районний семінар вчителів трудового навчання на базі СШ І-ІІІ ступенів ім. О. Маковея м. Заліщики на тему «Мотивація пізнавальної діяльності учнів на уроках трудового навчання».

З вітальним словом звернувся до учасників семінару директор районного науково-методичного кабінету Кулачковський Володимир Володимирович.

Методист РНМК Мирончук Оксана Ярославівна звернула увагу на те, що трудове навчання - це одна з найбільш інтегрованих дисциплін. У сучасних умовах, щоб зацікавити учня, необхідно використовувати нові, інтенсивні методи і форми передачі знань, застосовувати новітні освітні технології, які направлені на розвиток індивідуальних нахилів і творчих здібностей учнів, практичного їх використання, набуття життєво необхідних загально трудових компетенцій, формування пізнавальної самостійної діяльності.

Про роботу школи, її здобутки та досягнення розповіла директор школи Окопняк Марія Антонівна. Леськів Світлана Зеновіївна, практичний психолог школи, провела заняття з елементами психологічного тренінгу «Профілактика та подолання синдрому «Професійного вигорання вчителя»».

Далі розпочали свою роботу вчителі трудового навчання: Сусідко І. О., Лотоцький І. Л. та Гавчук І. В.. Вони презентували присутнім свій досвід у викладанні предмета, здобутки, напрацювання та показали присутнім виставки, де було представлено роботи учнів школи. У цікавій формі був спланований семінар, а саме практичне проведення майстер-класів за різними техніками виконання та виготовлення виробів. Педагоги розповіли про данні техніки, продемонстрували готові вироби та дали змогу учасникам семінару спробувати свої сили  в освоєнні даних технік для подальшого використання у своїй роботі на уроках трудового навчання.

Традиційним стало вже й те, що до семінару також долучилися керівники гуртків Заліщицького районного Будинку дитячої  та юнацької творчості: Хоминець Любов Василівна (керівник гуртка-методист, народна майстриня),

Данилик Уляна Степанівна (керівник гуртка). Кожен з них представив увазі педагогам зразки готових виробів гуртківців, які виготовленні у їхньому закладі та розповіли про технологію, підбір матеріалів, інструментів та послідовність виконання технологічних операцій.

Якщо  ми хочемо мати результати у роботі, в першу чергу потрібна мотивація та особистісні підстави учня, щоб він бачив у цьому певну значимість для себе. Для учнів має стати  нормою мотив: «Все, що я пізнаю, я знаю, для чого це мені треба, де я зможу ці знання застосувати».

За результатами роботи семінару учасники отримали рекомендації методичного та практичного спрямування.

Щиро вдячні за пророблену роботу адміністрації закладу та вчителям, які презентували власні доробки та ділились із колегами району теоретичними та практичними вміннями, за набуті навички, досвід та нові ідеї для творчості і педагогічної діяльності.

 В. О. Сухомлинський  сказав: «Усі наші задуми, усі пошуки й побудови перетворюються на порох, якщо учень не бажає вчитися».
 

Методист РНМК  Мирончук О.Я.

Переглядів: 88 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz