Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 24.06.2019, 23:03

Головна » 2016 » Лютий » 24 » Районний семінар учителів ОХЕ
22:09
Районний семінар учителів ОХЕ

З метою активізації і  осучаснення навчально-виховного процесу на уроках з  основ християнської етики 23 лютого 2016 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Заліщики  відбувся районний семінар учителів ОХЕ на тему «Організація навчально-виховного процесу на уроках ОХЕ за допомогою активних методів та ІКТ».

Досвідом роботи з проблеми з елементами  ділової гри поділилися Максимишин І.І., учитель ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Заліщики, і Різак О.Я., учитель ЗОШ І- ІІ ст. с. Ворвулинці. 

Секретами власного досвіду з питання, як використати комп’ютерні технології з метою унаочнення і активізації навчального процесу під час викладання ОХЕ, ділилася  учитель ЗОШ І-ІІ ст. с. Новосілка Лукашик Л.Є.

Протягом семінару всі учасники були залучені до  творчого діалогу «Як знайти ефективні методи  роботи зі школярами?», обмінювалися думками і власними напрацюваннями.

Застосування комп’ютера, зміна вміло підібраних способів і форм роботи, релаксаційних і рухових хвилинок дозволила вчителю ОХЕ ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Заліщики  Максимишин І.І. під час чудово проведеного відкритого уроку в 3 класі на тему «Святкування неділі» у повному обсязі розкрити тему і реалізувати мету. Діти вільно висловлювали свої думки, добре орієнтувалися у виучуваному матеріалі, демонстрували свої здібності.

Учасники семінару ще раз переконалися в тому, що підтримка і активізація бажання школярів вчитися вимагає особистісно орієнтованого сприйняття нового, створення різних ситуацій для застосування вивченого. Виховання інтересу передбачає реалізацію багатьох методичних прийомів, пошук і застосування різних технологій навчання, а головне – невтомну вчительську працю, самовдосконалення і самоосвіту.

Слова  «Учень – не посудина, яку треба наповнити, а смолоскип, який треба запалити!»  є актуальним гаслом  роботи вчителів  у сучасних умовах.

Методист РНМК Гончарик Н.П.

Переглядів: 159 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/2
Copyright MyCorp © 2019