Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com,
02145955@mail.gov.ua

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 18.02.2019, 17:00

Головна » 2017 » Листопад » 25 » Районний семінар працівників  психологічної служби  загальноосвітніх навчальних закладів району
09:59
Районний семінар працівників  психологічної служби  загальноосвітніх навчальних закладів району

Відповідно до Закону України «Про охорону дитинства» на сьогодні значно посилено державну підтримку дітей з особливими освітніми потребами. Набули актуальності питання інтеграції таких дітей у суспільство, основою якої є доступ до якісної освіти. Інклюзивні підходи до освіти допомагають підтримати дітей з особливими освітніми потребами у навчанні й досягненні життєвого успіху. Адже кожна дитина має право вибору навчального закладу і форми навчання за місцем проживання із забезпеченням усіх необхідних для цього умов.

З метою підвищення рівня психологічної компетентності практичних психологів у роботі з дітьми з особливими потребами 24.11.2017 р. на базі ЗОШ І-ІІ ступенів с. Новосілка  відбувся районний семінар працівників  психологічної служби  загальноосвітніх навчальних закладів району з теми «Психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання».

Учасники заходу  отримали можливість обмінятися досвідом роботи та вдосконалити знання за темою семінару.

Методист психологічної служби та інклюзивного навчання Мирончук О. Я.  виступила з презентацією «Психолого-педагогічний супровід навчання і виховання «особливої дитини» в інклюзивному середовищі: командний підхід».

У практичній частині семінару було проведене заняття з елементами тренінгу Леськів Світланою Зеновіївною для практичних психологів «Інклюзивне навчання: рівні можливості для кожного» та  у 7 класі  «Всі ми рівні, але різні», яке провела практичний психолог школи Бей Оксана Ярославівна.

Під час засідання психологи спільно з асистентом вчителя, класоводом, який працює в інклюзивному класі,  активно, енергійно та творчо працювали обмінювалися досвідом, своїми думками та поглядами щодо зазначеної теми.

За підсумками роботи розроблено відповідні рекомендації щодо психологічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання.

Щиро дякуємо адміністрації ЗОШ І-ІІ ступенів с. Новосілка  за якісну організацію, проведення та атмосферу, що панувала на семінарі.       

Тож об’єднаймо знання, уміння, прагнення допомогти, зміцніти підрізані крильця таким «пташенятам»,  щоб вони стали повноправними громадянами нашого суспільства.

Пам’ятаймо слова Гордона Драйдена, педагога – дослідника, автора світового бестселера «Революція в навчанні», що « Дитина вчиться найкраще в атмосфері любові, тепла, заохочення та підтримки».

 

Методист, що відповідає за психологічну службу
 та  інклюзивну освіту Мирончук О. Я.

Переглядів: 99 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Copyright MyCorp © 2019