Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com,
02145955@mail.gov.ua

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 18.02.2019, 16:53

Головна » 2017 » Травень » 10 » Районне засідання Клубу європейського спілкування
21:13
Районне засідання Клубу європейського спілкування

Відзначення Дня Європи в Україні - це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

З метою сприяння процесам європейської інтеграції України, усвідомленню спільних європейських цінностей, налагодження співпраці української молоді з ровесниками з інших європейських країн, створення сприятливих умов для реалізації здібностей  та талантів учнівської молоді було проведено відкрите засідання Клубу європейського спілкування на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Лисівці  «День Європи в Україні». Педагоги ЗНЗ району мали змогу познайомитись з творчими напрацюваннями вчителя німецької мови Гнатуш Л.В. практично, почути враження учнів про поїздку до Польщі, відвідати шкільний музей, побачити креативний виховний захід «Кращі експерти Європи».

Методист РНМК Філіповська Л.М надала ґрунтовні методичні рекомендації щодо покращення роботи шкільних Клубів європейського спілкування, ознайомила з умовами проведення фестивалю обдарованої молоді «Вивчаємо мову через культуру», зробила огляд фахових джерел і акцентувала увагу вчителів на використанні навчальних посібників  елективних курсів з країнознавства, які містять сучасну інформацію про країни, мова яких вивчається, і призначені для учнів 10-х і 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Філіповська Л.М.,методист РНМК

Переглядів: 78 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Copyright MyCorp © 2019