Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 24.06.2019, 22:15

Головна » 2016 » Серпень » 26 » Районне методичне об’єднання вчителів іноземних мов
08:57
Районне методичне об’єднання вчителів іноземних мов

25 серпня 2016 року відбулося районне методичне об’єднання вчителів іноземних мов на базі Заліщицької гімназії. Методист Філіповська Л.М.

зробила аналіз роботи РМО за 2015-2016 н.р. та ознайомила вчителів іноземних мов з основними напрямками і завданнями на 2016/2017 навчальний рік. Суттєвий акцент було звернуто на зміни в програмі з іноземних мов і  навчально-методичне  забезпечення іноземних мов у 8 класі та викладання англійської, німецької і польської мов як друга у загальноосвітніх навчальних закладах району.

Вчителі  мали можливість бути учасниками веб - конференції на тему:

« Навчання іншомовного спілкування на різних ступенях загальноосвітньої школи» , яку проводив відділ навчання іноземних мов Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України  в режимі он-лайн трансляції для вчителів іноземних мов. Під час конференції наукові працівники академії надали детальну інформацію щодо реалізації змісту загальної середньої освіти, прокоментували зміни, внесені до навчальних програм, ознайомили з особливостями організації навчально-виховного процесу на засадах компетентнісного підходу тощо.

Для вчителів англійської мови був проведений тренінг за участю волонтера Корпусу Миру США( Тодд Гейбл)  та вчителя англійської мови Ласкорійчук Іванни Василівни. Мета тренінгу — розвивати лідерство та громадську позицію у викладанні англійської мови, навчитися ефективніше працювати в команді та парах, підвищити комунікативний підхід  у вивчені іноземної мови. Учасники тренінгу ознайомились з новими підручниками та навчилися сучасних прийомів, які спрощують вивчення мови.  

Переглядів: 114 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Copyright MyCorp © 2019