Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 16.06.2019, 11:31

Головна » 2013 » Січень » 9 » Обласний семінар координаторів відділів освіти та методичних кабінетів по створенню освітніх округів
11:27
Обласний семінар координаторів відділів освіти та методичних кабінетів по створенню освітніх округів
На базі Тернопільського ОКІППО 27 грудня 2012 р. відбувся обласний семінар на тему: "Організація діяльності освітнього округу: нормативно-правове та інформаційно-методичне забезпечення: з досвіду роботи Заліщицького району". 

До участі в роботі семінару були запрошені районні координатори (інспектори РВО / методисти РМК, відповідальні за організацію діяльності освітніх округів).

Учасники семінару обмінялися думками щодо організації та шляхів удосконалення діяльності освітніх округів з різних напрямків: організаційні та управлінські підходи, використання ІКТ, особливості організації науково-методичної роботи з педагогічними працівниками у межах освітнього округу тощо.

Головний спеціаліст управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Омелянська Світлана Григорівна відзначила, що зростаючі вимоги держави й суспільства до якості, доступності та ефективності освітніх послуг сприяють формуванню нових умов розвитку регіональної системи освіти, яка повинна забезпечувати доступ до максимально широкого комплексу якісних освітніх послуг, а тому проблема якості освіти має бути розв’язана шляхом формування ефективної мережі навчальних закладів – освітніх округів. 

Методист лабораторії методичного менеджменту ОКІППО Мороз Г.П. ознайомила із нормативно-правовим забезпеченням діяльності освітніх округів і рекомендаціями щодо створення та організації діяльності освітніх округів.

Напрацювання освітян Заліщицького району засвідчили, що освітні округи дають можливість інтегрувати матеріально-технічні ресурси та освітянський потенціал, хоча в ході створення і повноцінної діяльності округу виникає немало проблем.

 Про соціальне партнерство та створення організаційно-педагогічних умов для організації допрофільної підготовки та профільного навчання в освітніх округах району розповіла завідувач Заліщицького РМК Царьова О.С.

Досвід роботи Синьківського та Товстенського освітніх округів розкрив у презентації методист РМК  Володимир Васильович Полевий.

Про мережеву взаємодію всіх суб’єктів висловилися директор опорної школи Товстенського округу Окопняк М.А., директор Товстенського БДЮТ Петльована Г.Д., заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ  І-ІІІ ст. с. Лисівці Заліщицького району Чепига М.Д.

Презентація Товстенського освітнього округу

Переглядів: 435 | Додав: metodkabinet | Рейтинг: 0.0/0
Copyright MyCorp © 2019