Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com,
02145955@mail.gov.ua

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 17.11.2018, 22:00

Головна » 2018 » Травень » 11 » Обласний науково-практичний семінар для методистів іноземних мов РМК/ММК та ОТГ
16:27
Обласний науково-практичний семінар для методистів іноземних мов РМК/ММК та ОТГ

З метою визначення ефективних шляхів й засобів розвитку іншомовної освіти в умовах Нової української школи на базі Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти було проведено обласний науково-практичний семінар для методистів іноземних мов РМК/ММК та ОТГ на тему: «Шляхи та засоби підвищення ефективності іншомовної освіти в умовах Нової української школи: з досвіду роботи Заліщицького районного науково-методичного кабінету».

У роботі семінару взяли активну участь і обмінялися своїми творчими здобутками вчителі іноземних мов Бураковська О.В., вчитель англійської мови спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст. ім. О.Маковея м. Заліщики; Дубчак Н.П., вчитель німецької мови ЗОШ І-ІІ ст. с. Угриньківці  ( «Інтеграція попереднього досвіду реалізації компетентнісного підходу в початковій іншомовній освіті в умови Нової української школи»); Заліщицької  державної гімназії (Лучин І.З., вчитель англійської мови («Використання міжнародного досвіду впровадження STEM- навчання у закладах освіти»/ на прикладі участі у проекті «Level up Village/); Савчинська М.В., вчитель англійської мови («Розвиток інформаційно-цифрової компетентності учнів шляхом використання сервісів хмарноорієнтованого середовища Офіс 365 на уроках англійської мови»); Войчишин О.Д., вчитель англійської мови («Участь у міжнародних проектах як засіб реалізації компетентінсного підходу в іншомовній освіті»); Байгуш Н.В., вчитель німецької мови («З досвіду участі в цифровому дитячому університеті та проекті «Школа майбутнього»).

Хочу зазначити, що обласний науково-методичний семінар проведено на високому науково-методичному рівні, у цьому впевнені були всі учасники і ні в кого не викликало сумнівів, що наші педагоги району постійно перебувають у творчому пошуку новизни, практично застосовують інноваційні педагогічні технології, намагаються вдосконалювати освіту, робити її якісною і доступною, дбають про власне професійне зростання.

Вірю, що вчителі  працюють у такий спосіб:  спрямовують навчання іноземних мов на гуманістичні цінності української нації та світової спільноти, на самовдосконалення молодої людини, на реалізацію її морального потенціалу, бажання і вміння спілкуватися з представниками різних країн, маючи прекрасний засіб взаєморозуміння – іноземні мови.

Заліщицький науково - методичний кабінет висловлює щирі слова вдячності педагогам іноземних мов  за високий професіоналізм та значний внесок у піднесення престижу іноземних мов серед педагогічних працівників району, області.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 64 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz