Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 17.06.2019, 03:31

Головна » 2015 » Липень » 2 » Нові можливості співпраці…
08:32
Нові можливості співпраці…

1 липня 2015 року завідувач відділу з питань освіти Заліщицької РДА Надія Підгребя і директор Заліщицької державної гімназії Олександра Войчишин взяли участь в Економічному форумі «Польсько-український клуб бізнесу». Під час пленарної зустрічі за участю голів Тернопільської облдержадміністрації С. Барни і Тернопільської обласної ради В.Хомінця,  делегації представників польського сектора науки, спеціалістів переробної овочево-фруктової галузі, рослинництва та неорганічних мінеральних добрив, яку очолив Зенон Кічка, керівник комітету міського господарства Національної економічної Палати Польщі, директора департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Л.Крупи та його заступника Н.Біловус, а також завідувачів відділів освіти райдержадміністрацій і директорів навчальних закладів було представлено комплексні дії у сферах економічної, наукової та інвесторської співпраці. Крім цього, відбулась презентація інвестиційних можливостей регіону і цілей співпраці України і Польщі у контексті нового періоду програмування Європейського Союзу з 2014 по 2020 роки.

Після пленарної зустрічі запрошені завідувачі відділів освіти, директори загальноосвітніх навчальних закладів Тернопільщини взяли участь у конференції «Мобільна українська молодь», метою якої була побудова моделі  польсько-української міжнародної мережі співпраці, а також підготовка польських та українських шкіл до реалізації програм, які будуть зміцнювати український людський капітал. У виступах учасників конференції  було задекларовано спільну реалізацію проектів, які планує профінансувати ЄС, з метою підготовки дій для збільшення міжнародної мобільності української молоді.

Кожен виступ був жваво обговорений. Відчувалася зацікавленість у порушуваній проблемі, можливій співпраці, бо не є секретом те, що Україні зараз потрібні висококваліфіковані спеціалісти. А це можливо тільки тоді, коли учні, а згодом і студенти, отримуючи знання, знатимуть, що вони будуть конкурентоспроможними на ринку праці. Зенон Кічка пропонує утворити своєрідну сітку польсько-української співпраці для того, щоб удосконалювати знання учнів, які навчатимуться в Польщі, з метою їх подальшої реалізації (бажано в тій країні, у якій вони народилися).

Першим кроком є заявка школи про бажання співпрацювати. Про це треба повідомити керівника комітету міського господарства Національної економічної Палати Польщі.

 Бажаємо всім зацікавленим у такій співпраці  загальноосвітнім закладам успіхів і плідної роботи в проектах.

Переглядів: 186 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1
Copyright MyCorp © 2019