Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 16.06.2019, 11:35

Головна » 2015 » Квітень » 10 » Міжнародна програма eTwinning Plus
08:36
Міжнародна програма eTwinning Plus

1 квітня 2015 року  в Міністерстві науки і освіти України відбулася нарада, на якій представники шкіл презентували досвід роботи своїх навчальних закладів у міжнародній програмі eTwinning Plus. Тернопільську область представляла директор Заліщицької державної гімназії Войчишин Олександра Дмитрівна, яка ознайомила присутніх з успіхами вчителів та гімназистів у різноманітних проектах у рамках програми.

Важливою метою програми eTwinningPlus є об’єднання вчителів у велику активну спільноту, учасники якої постійно навчаються, обмінюються ідеями, пізнають життя інших країн, розширюють світогляд та змінюють свої підходи відповідно до вимог сучасності. 

eTwinning – це потужний стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІТ-технологій. Учні мають можливість працювати в команді одноліток та отримують досвід створення спільних проектів. Окрім цього, вони дізнаються про культуру інших країн Європи та знаходять нових друзів.

У свою чергу, українські вчителі мають нагоду завести контакти з колегами-освітянами. eTwinning Plus стає для них майданчиком для спілкування та обміну досвідом, корисною інформацією й методиками навчання.

У гімназії проектною роботою програми керують вчителі  Наталія Анатоліївна Грушко та Олександра Дмитрівна Войчишин. Учні 3 (7)-A та 1 (5)-А класів з великим ентузіазмом працюють у проектах, в яких вони можуть розкрити свої таланти, налагодити співпрацю, зміцнити взаєморозуміння між представниками різних культур.

Найуспішнішими проектами є “Mathematics is beautiful” (Чудова математика), “Yes to Equality, Yes to Friendship, Yes to Peace” (Так – рівності, так – дружбі, так – миру!), “The Harmony of Nature” ( Гармонія природи), “ Wonderful School Life” (Чудове шкільне життя), “Postal Stamps – Small Ambassadors” ( Поштові марки- маленькі посли). Відрадно, що 2 проекти Заліщицької державної гімназії (керівник Н.А.Грушко) стали переможцями в Україні і були відзначені спеціальними сертифікатами. 

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 260 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Copyright MyCorp © 2019