Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 17.06.2019, 03:47

Головна » 2016 » Червень » 8 » Літні мовні табори
00:26
Літні мовні табори

З метою популяризації вивчення іноземних мов у Заліщицькій гімназії протягом першої половини червня організовано роботу літнього мовного табору.

Ставлячи за мету показати дітям інший, відмінний від шкільного стиль викладання та практичне використання іноземної мови в різних життєвих ситуаціях учителями та волонтером Корпусу Миру  було підібрано відповідні напрямки діяльності для дітей різних вікових категорій та з різним рівнем знань іноземної мови,складено плани роботи та визначено тематичні дні. Програми таборів були побудовані таким чином, аби створити якомога ефективніше англомовне середовище протягом всього часу перебування дитини в таборі.

Містер Тод Гейбл з першого дня активно співпрацює як з учнями, так і з вчителями. Причому не важливим є рівень знання англійської мови. Спілкування з носієм мови дає змогу спробувати порозумітися будь-кому. Таке моделювання ситуації, коли потрапляєш в іншомовне середовище сприяє активізації та мобілізації розумових і комунікативних особливостей людини.

Чим займаються діти в таборі. Це – ранкова зарядка англійською, розучування англомовних пісень з руховим супроводом, ігрові та концертні програми, кінозал англійською мовою, спортивні змагання, екскурсія по гімназії, інсценізація казок, театральні вистави, спортивні фестивалі, квести, танцювальні марафони, турніри знавців англійської мови, конкурси (малюнків, стіннівок, живих картин, двійників відомих людей, карооке казкових пісень, флеш-моби «Мова єднання», «Я люблю Україну», благодійна акція «Діти – дітям», вікторини на кращого знавця (континентів, рідного краю, етикету).

Під час планування роботи літніх мовних таборів  враховано  методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України, матеріали щодо організації роботи мовних таборів «Стратегія розбудови мовних таборів в Україні» для відпрацювання всіх видів мовленнєвої діяльності з акцентом на читання та говоріння, використовуючи елементи рольової гри з розвитком критичного мислення та групової дискусії.

Переглядів: 264 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Copyright MyCorp © 2019