Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 17.06.2019, 03:35

Головна » 2016 » Грудень » 24 » Комп’ютерне обладнання та ліцензійне програмне забезпечення для шкіл
09:41
Комп’ютерне обладнання та ліцензійне програмне забезпечення для шкіл

Наказом Міністерства освіти і науки України від 16.12.2016р. №1552 “Про отримання комп’ютерного обладнання та ліцензійного програмного забезпечення” здійснено розподіл 23-ох тисяч настільних комп’ютерів та ліцензійного програмного забезпечення між загальноосвітніми навчальними закладами України.
Передача комп’ютерної техніки на місця здійснюється пропорційно до кількості учнів у кожній з територій, а в областях – згідно з потребами закладів освіти. Тернопільщина отримала настільні комп’ютери в кількості 747 одиниць. Заліщицький район отримав 30 настільних комп'ютерів.

23 грудня 2016 року голова обласної державної адміністрації Степан Барна спільно з в.о. начальника управління освіти і науки Ганною Зварич вручили сертифікати на комп’ютерне обладнання та ліцензійне програмне забезпечення головам районних державних адміністрацій та керівникам відділів освіти. 

«Дуже важливо вивести галузь освіти області на європейський рівень. Цьому сприятиме позитивний соціальний аспект – підняття вчителям заробітної плати на 50 відс. з 1 січня наступного року. Для нас продовжує залишатися пріоритетом – створення опорних шкіл, які мають бути в усіх, без винятку, районах області. Чим більше буде опорних шкіл, тим буде вища якість надання освітніх послуг, буде більше залучатись коштів в саму систему освіти. Наступний 2017 рік має стати в області роком освіти та її інноваційного розвитку», – зазначив Степан Барна.

Висловлила подяку голові облдержадміністрації Степану Барні за підтримку освіти, яку він не тільки виношує в своєму серці й завжди проговорює, а також за конкретні практичні справи, Ганна Зварич і керівники відділів освіти.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 268 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Copyright MyCorp © 2019