Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 17.06.2019, 04:10

Головна » 2015 » Травень » 24 » Колегія Заліщицької районної державної адміністрації
23:13
Колегія Заліщицької районної державної адміністрації

20 травня 2015 року відбулася колегія Заліщицької районної державної адміністрації. У засіданні взяли участь заступники голови РДА,  начальники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, селищний, сільські голови, керівники сільськогосподарських підприємств району, редактори засобів масової інформації.

На засіданні колегії розглянуто багато питань. Одним із них було «Про хід виконання районної програми розвитку і функціонування української  мови на 2013-2017 роки». По цьому питанню доповідала методист української мови та літератури, світової літератури КУ «Науково-методичний кабінет» Пішко І.Д. Вона  детально охарактеризувала стан виконання програми.

Члени колегії роботу відділу з питань освіти Заліщицької РДА та методкабінету з виконання районної програми розвитку і функціонування української мови на 2013-2017 роки за 2013-2014 роки визнали задовільною.

Завідувачу відділу з питань  освіти райдержадміністрації, директорам  навчальних закладів, районному  науково-методичному кабінету:

1. Уживати дієвих заходів щодо зміцнення статусу української мови як державної та піднесення її суспільного престижу, створювати умови для всебічного розвитку і функціонування української мови в навчально-виховному процесі.

2. Проводити широку інформаційно-просвітницьку й роз’яснювальну роботу серед учнів, педагогів, батьків, громадськості щодо законодавчої та нормативно-правової бази про статус державної мови через районні  засоби масової інформації.

3. Забезпечувати дієвий контроль за дотриманням мовного законодавства в навчально-виховному процесі.

4. Проводити міжшкільні науково-методичні семінари та тренінги з питань методики та сучасних технологій викладання української мови і літератури.

5.  Поширювати наукові праці, навчально-методичні посібники, підручники українською мовою, зокрема електронні.

6. Поповнювати фонди бібліотек навчальних закладів сучасною книжковою продукцією українською мовою.

7. Проводити тематичні мовно-літературні експозиції, дні шляхетності української мови, літературно-мистецькі вечори, дні української писемності та мови спільно з  районними  організаціями національно-культурних товариств, відповідними фахівцями української словесності.

8. Сприяти збереженню та розвитку української мови в середовищі українців, які мешкають поза межами України.

9. Про стан виконання районної  програми розвитку і функціонування української мови на 2013-2017 роки інформувати департамент освіти і науки облдержадміністрації до 10 грудня 2015-2017 рр.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 148 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1
Copyright MyCorp © 2019