Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 17.06.2019, 04:32

Головна » 2019 » Квітень » 11 » Колегія відділу з питань освіти, молоді і спорту Заліщицької райдержадміністрації
14:39
Колегія відділу з питань освіти, молоді і спорту Заліщицької райдержадміністрації

10 квітня 2019 року відбулась колегія відділу з питань освіти, молоді і спорту Заліщицької райдержадміністрації

На засідання колегії відділу запрошені голова райдержадміністрації Борис ШИПІТКА, перший заступник голови – Роман КРАСНЮК, керівники закладів загальної середньої, позашкільної та дошкільної освіти.  

Борис Іванович та Роман Петрович привітали учасників колегії, побажали творчої праці. Від імені освітян району голові райдержадміністрації - Борису ШИПІТЦІ та першому заступнику голови – Роману КРАСНЮКУ з нагоди їхніх днів народження начальник відділу Богдан ПАПУШКО вручив подяки за тісну співпрацю і допомогу.

Колегія відділу працювала за  таким  порядком денним:

1.Про впровадження у закладах загальної середньої освіти району Державного стандарту початкової загальної середньої освіти  «Нова українська школа».

Т.Р.Гурська

 

2. Про надання соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства  (протокольно).                                                  

Г.Є.Самковська  

 3. Про підсумки роботи з обдарованими учнями в 2018-2019 н.р. та проведення свята талановитої і обдарованої учнівської молоді району «Веселка Дністрова»     

Н.М.Підгребя

4. (додаткове) Про Угоду між відділом з питань освіти, молоді і спорту райдержадміністрації та радою районної організації профспілки працівників освіти і науки  на 2017-2020 роки (реєстраційний № 14 від 06.03. 2017 року) із змінами в новій редакції

О.В.Прогодюк

 5. Про хід виконання рішення колегії від 02 травня 2018 року (протокол №2) «Психологічна та логопедична служби як ефективний засіб покращення навчально-виховного процесу».  (протокольно)                                                       

О.Я.Мирончук

Методист КУ «Заліщицький науково-методичний кабінет» Тетяна ГУРСЬКА  наголосила, що Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета якої створити школу, де буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

Глибоко і детально розглянула питання роботи з обдарованими учнями в 2018-2019 н.р. та накреслила завдання і шляхи підготовки і проведення свята талановитої і обдарованої учнівської молоді району  «Веселка Дністрова»,  директор КУ «Заліщицький науково-методичний кабінет» Надія ПІДГРЕБЯ.

Доповідачі підготували змістовні презентації та запропонували їх для перегляду членам колегії та запрошеним

Начальник відділу з питань освіти, молоді і спорту Богдан ПАПУШКО та голова районної профспілкової організації працівників освіти Олекса ПРОГОДЮК підписали Угоду між відділом з питань освіти, молоді і спорту райдержадміністрації та радою районної організації профспілки працівників освіти і науки  на 2017-2020 роки (реєстраційний № 14 від 06.03. 2017 року) із змінами в новій редакції.

Начальник відділу Богдан ПАПУШКО підвів підсумки колегії та наголосив на відповідальному ставленні до своїх посадових обов’язків кожного працівника освітньої галузі.       

Переглядів: 41 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Copyright MyCorp © 2019