Вітаю Вас, Гість · RSS 18.02.2019, 16:52

Головна » 2017 » Квітень » 10 » ХХI спортивні ігри Заліщанщини. Легкоатлетичний крос
10:54
ХХI спортивні ігри Заліщанщини. Легкоатлетичний крос

ХХI спортивні ігри Заліщанщини тривають. Нещодавно відділом з питань освіти, молоді і спорту Заліщицької РДА було організовано і проведено легкоатлетичний крос – біг у природних умовах, який є самостійним видом змагань,  досить широко розповсюджений як у нашій країні, так і за кордоном. Крос проводиться на свіжому повітрі (в парках, за містом) і є найкращим засобом підвищення загальної витривалості спортсменів.

Понад 60 учнів міських і сільських  шкіл взяли участь у змаганнях з легкоатлетичного кросу. Відбувся забіг на території  Заліщицького аграрного коледжу. Кілометрову відстань долали дівчата і юнаки загальноосвітніх шкіл I-II ступенів  і дівчата ЗОШ I-III ст.   У першій категорії першість виборола учениця ЗОШ I-II ст. с. Угриньківці  Теслюк Юля (результат - 3,50хв.),  друге місце посіла учениця ЗОШ I-II ст. с. Колодрібка Андрусик Надія (4,18хв), а третє – учениця ЗОШ I-II ст. с. Дунів Гурмус Діана (4,32хв.).

З-поміж молодших юнаків І місце завоював Загайкевич Юрій  - ЗОШ I-II ст. с. Литяче  (3,29хв.), ІІ – Копичинський Роман - ЗОШ I-II ст. с. Дзвиняч (3,30хв.), III – Савчук Назар  - ЗОШ I-II ст. с. Бедриківці (3,31хв.).

Серед дівчат із ЗОШ І-ІІІ ст. призові місця розподілилися так: І – Теслюк Ангеліна - ЗОШ I-III cт. с.Торське (4,00хв.), ІІ – Балацко Христина  - ЗОШ I-III cт. с. Лисівці (4,05хв.), ІІІ - Яремій Наталія - Заліщицька державна гімназія (4,07хв.). Юнаки бігли дистанцію 1,5 кілометра. Першим фінішував учень ЗОШ I-III ст. с. Поділля Ониськів Іван (5,16хв.), другим  прибіг учень ЗОШ I-III ст. с. Касперівці Орловський Михайло (5,50хв.) і третім був учень ЗОШ I-III ст. с. Дорогичівка (5,57хв.).

Проявивши надзвичайну витримку, швидкість і витривалість, перемогу в командній першості серед ЗОШ I-II ст. здобули  учні школи с. Городок,  II місце посіла ЗОШ I-II ст. с.Буряківка, III місце - ЗОШ I-II ст. с. Шипівці.

У командному заліку  загальноосвітніх шкіл  I-III cт.  перше місце виборола команда ЗОШ I-III ст.  с. Лисівці, другою була Заліщицька державна гімназія і почесне третє місце завоювала  команда ЗОШ I-III ст. с.Торське   Призери нагороджені грамотами відділу з питань освіти, молоді і спорту.  Усі переможці і призери кросу взяли участь у XXI спортивних іграх Тернопільщини і показали гарні результати.

Переглядів: 114 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0