Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com,
02145955@mail.gov.ua

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 10.12.2018, 06:10

Головна » 2018 » Квітень » 20 » Інтегровані уроки в початковій школі – вимога сучасної освіти
09:09
Інтегровані уроки в початковій школі – вимога сучасної освіти

Для сучасного етапу розвитку початкової школи найважливішою умовою є формування у дітей цілісної картини світу. Пошуки шляхів удосконалення системи освіти привели до відродження такого методичного явища, як інтеграція навчання.

Цьому важливому освітянському завданню було присвячене засідання обласної творчої групи учителів початкових класів на тему «Роль і місце способів інтеграції в початковій школі», яке відбулося 19 квітня 2018 року у нашому районі на базі  спеціалізованої школи  І-ІІІ ст. імені О.С. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики.

Гостей нашого району  привітали  начальник відділу з питань освіти, молоді і спорту Заліщицької РДА Підгребя Н.М., завідувач районного науково-методичного кабінету Кулачковський В.В. та директор школи Бенев’ят В.С., методист РНМК Гурська Т.Р. 

Творчі учителі та методисти області під керівництвом  в.о. завідувача відділом дошкільної,   початкової, спеціальної та інклюзивної освіти Тернопільського ТОКІППО Коненко Л.Б. розглянули наступні питання «Дидактичні основи інтегрованих уроків у початкових класах»,  «Інтегровані уроки як засіб формування потреби у власних знаннях», «Технологія інтегрованого навчання (тематичний підхід), особливості її застосування на уроках  у початковій школі», «Використання методу проектів у навчальній діяльності молодших школярів», «Виховні вимоги до інтегрованого уроку».

Учитель початкових класів спеціалізованої школи імені Осипа Маковея Кожушко С.М. провела інтегрований урок у 4-Б класі з предметів «Я у світі», літературного читання, образотворчого мистецтва на тему «Народні символи України. Оксана Караванська  «Вишиванка». Ознайомлення з художніми традиціями рідного краю.  Створення композиції «Українська вишиванка»  та захист проекту «Визначна постать нашого краю - Осип Маковей».

Учитель 1-Б класу Золота М.М. провела інтегрований урок з предметів основ здоров’я, образотворчого мистецтва «Настрій та емоції людини. Виражальні можливості кольору. Асоціативне сприйняття кольорів за настроєм».

Завершилося засідання творчої групи виробленням методичних рекомендацій. Запропоновано видати методичний посібник, в якому надрукувати конспекти проведених уроків учителів Кожушко С.М. та Золотої М.М

Переглядів: 103 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Copyright MyCorp © 2018