Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 16.06.2019, 11:57

Головна » 2015 » Жовтень » 20 » Індивідуальний підхід до кожного учня – важлива умова успішного навчально–виховного процесу
15:14
Індивідуальний підхід до кожного учня – важлива умова успішного навчально–виховного процесу

 

Перед сучасною початковою малочисельною школою постають ті ж завдання, що і перед школами, у яких навчається значно більша кількість учнів. Це і високий рівень викладання кожного навчального предмета, застосування таких форм і методів навчання, які дали б дітям змогу, з одного боку, міцно оволодіти основами наук як надійним фундаментом громадянського і професійного зростання, а з іншого – систематично зміцнювати здоров’я, не перевантажуватися розумово і фізично. Крім навчальних завдань, у таких початкових школах проводиться і виховна робота за всіма напрямами. І, незважаючи на малу кількість учнів, виховні заходи проходять у них на високому рівні.

13 жовтня 2015 року на базі ЗОШ I ступеня с. Вигода відбувся семінар вчителів і завідувачів початкових шкіл нашого району «Індивідуальний підхід як основа компетентісно орієнтованого навчання учнів початкових класів в умовах малокомплектної школи». Крім учасників, на семінар були запрошені директор ЗОШ I-II ст. с. Дунів Федів М.А. та сільський голова Гнатишин В.І.

На семінарі опрацьовано питання організаційного забезпечення діяльності сільської початкової школи (складання розкладу занять, планування роботи, організація індивідуального навчання). Перед присутніми виступили методист Заліщицького РНМК Гурська Т.Р. та завідувач школи Присяжнюк М.А.

 У практичній частині семінару відвідано урок позакласного читання в 4 класі «Легенди рідного краю» (вчитель Присяжнюк М.А.) Урок проведено на високому методичному рівні: використано сучасні інтерактивні методи та прийоми навчання, інформаційно-комунікаційні технології. Педагог вчив учнів свідомо сприймати художні твори, давати характеристику дійовим особам , аналізувати прочитане, робити висновки. Кожен учень  розповідав легенду про символи України, яку прочитав самостійно. Діти, презентуючи власні проекти, виконували пісні та вірші про калину, соняшник, чорнобривці, барвінок.

Виховний захід «Козацькому роду нема переводу» відбувся за участю всіх учнів початкової школи с.Вигода (підготували педагоги Присяжнюк М.А., Жиловська Я.Б., Шевчук О.В., Данчик В.А.) Учні розказували про козацькі звичаї та обряди, виконували патріотичні та козацькі пісні. Присяжнюк М.А.  в образі українського козака провела символічну посвяту хлопчиків в українські козаки.

Гості та учасники семінару висловили вдячність педагогам школи та завідувачу Присяжнюк М.А. за чудово проведені урок та виховний захід. Методист РНМК Гурська Т.Р. відзначила зразкову підготовку до заходів  вчителя Присяжнюк М.А.

Переглядів: 215 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Copyright MyCorp © 2019