Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 16.06.2019, 11:58

Головна » 2014 » Грудень » 25 » Фестиваль патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва « Свята Покрова»
15:16
Фестиваль патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва « Свята Покрова»

Фестиваль  патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва « Свята Покрова»,

Героями не народжуються, ними стають.

  На виконання  Протоколу наради Віце – прем’єр – міністра України від 07.08.2014 року «Щодо героїзації осіб, які віддали життя за Україну, та вшанування їх пам’яті», наказу департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації від 12.09.2014 року « Про підсумки розвитку освіти області у 2013/2014 навчальному році та завдання на 2014/ 2015 навчальний рік», згідно з планом роботи департаменту освіти і науки на 2014 рік, наказу департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації від 23.09.2014 року №291 « Про проведення в області фестивалю патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва « Свята Покрова», присвяченого відзначенню 100-ї річниці створення легіону Українських січових стрільців, Героям Майдану, воїнам АТО», з метою вшанування пам’яті Українських січових стрільців. Героїв Майдану, бойових подвигів новітніх захисників Вітчизни – воїнів АТО, відродження історичного жанру в шкільному музичному, поетичному та образотворчому мистецтві, привернення уваги юних митців до глибокого осмислення героїчної історії України і рідного краю, виховання в учнівської молоді почуття патріотизму, національної свідомості, захоплення героїчними подвигами бійців на східному фронті, виявлення художньо обдарованих дітей в школах району з 1 листопада  по 1 грудня проходив фестиваль патріотичної пісні, прози, поезії та творів образотворчого мистецтва « Свята Покрова».

  Кожна школа району у день фестивалю була святковому вбранні, розквітала синьо – жовтими кольорами. На видному місці красувалися твори юних митців пензля на патріотичну тематику. Були тут і січові стрільці, і воїни АТО, і герої Майдану, і державна символіка України, і малюнки – побажання сонця і миру. Під час проведення фестивалю звучали пісні січових стрільців, про воїнів УПА, про героїв Майдану та героїв АТО. До сліз зворушували поетичні рядки у виконанні школярів. Звучали поезії відомих і мало відомих авторів, а також учні читали свої поетичні твори.

  Все почуте і побачене в той день створювало атмосферу високого патріотизму, духовного єднання із героями нашого Східного фронту та героями Майдану. В багатьох школах на фестивалі були присутні учасники Майдану та АТО. Їх присутності вітали щирими словами та аплодисментами.

  В ході фестивалю звучали дитячі молитви за мир в рідній Україні, за щасливе повернення додому воїнів АТО.

  Такі заходи , на мою думку, дуже потрібні, адже вони вчать молоде покоління бути патріотами рідного краю, такими, як ті про кого звучали їхні вірші та пісні. Адже саме пісня та поетичне слово здатні запалити в юних душах великий негаснучий факел патріотизму та гордості за те, що вони є синами і дочками цього великого, волелюбного, нескореного народу.

  Районний відділ з питань освіти,  районний методичний кабінет висловлює щиру вдячність дирекції шкіл району, педагогічним колективам за таку велику відповідальність, з якою вони поставились до виконання свого професійного обов’язку – виховання справжніх патріотів рідної землі. Хай посіяне ними зерно любові і гордості за Україну та її народ зійде в дитячих душах добрими сходами, а їхня праця хай приносить їм радість та задоволення.

 

Заступник завідувача РМК  З.Я.Сасанчин

Переглядів: 360 | Додав: metodkabinet | Рейтинг: 5.0/1
Copyright MyCorp © 2019