Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 17.06.2019, 03:32

Головна » 2015 » Червень » 2 » Екскурсія до музею Івана Франка
16:46
Екскурсія до музею Івана Франка

26 травня 2015 р.    вчителі-словесники  шкіл району  з метою освітньо-культурного розвитку та виконання районної  програми  розвитку і функціонування української мови на 2013-2017 рр. відвідали музей Івана Франка в Криворівні Верховинського району та  інститут декоративно-прикладного  мистецтва в Косові.

У літературно-меморіальному музеї Івана Франка  словесники слухали  цікаву розповідь  не тільки про музей і творчість поета, а й про те, чому Франко так полюбив Криворівню.

Привернула увагу стара будівля – гражда. 

У цій садибі жила Параска Миронівна Харук, ровесниця Івана Франка. Вона знала багато легенд і міфів, тому Франко часто до неї заходив, щоб послухати її історії.

На початку ХХ ст. сім’ю Харуків щоліта відвідували відомі діячі української науки і культури – Володимир Гнатюк, Михайло Коцюбинський, Осип Маковей  та інші.

У 1963 році хату-ґражду Харуків використовували під час зйомок фільму «Тіні забутих предків» як хату Івана  (головного героя стрічки) .

У Косівському інституті прикладного та декоративного мистецтва представники кафедр  розповіли про навчальну та творчу діяльність таких відділів: художнього текстилю, художньої обробки дерева, художнього металу, художньої кераміки, монументального живопису, дизайну виробів зі шкіри, моделювання одягу, дизайну меблів та графічного дизайну. Словесники відвідали навчальні кабінети та музей  декоративно - прикладного мистецтва.

Методист районного науково-методичного кабінету    Пішко І.Д.

Переглядів: 171 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Copyright MyCorp © 2019