Вітаю Вас, Гість · RSS 21.04.2019, 07:44

Головна » 2017 » Травень » 22 » Четвертий тур чемпіонату області з футболу
08:55
Четвертий тур чемпіонату області з футболу

21 травня в четвертому турі чемпіонату області наші земляки на стадіоні с. Добрівляни  приймали одного із лідерів чемпіонату, минулорічного срібного призера  - команду «Агрон - ОТГ»  с. Великі Гаї , яку очолює наш земляк, чудовий у минулому футболіст, а тепер тренер Ігор Бадло. Цікаво було спостерігати за протистоянням двох тренерів-земляків, до того ж іще й друзів, -  досвідченого Ігоря Бадла і молодого Петра Гуйвана  (забігаючи наперед,  скажу,  що молодість взяла верх). Але все  за порядком.  Гра розпочалася без розвідки:  наші футболісти з перших хвилин настирливо пішли в напад - і на 3 хвилині матчу наш кращий бомбардир Володимир Леськів (забив 4 голи!!!) чудовим, невідпорним ударом  метрів з одинадцяти відкриває рахунок у матчі. Гості явно не чекали такого розвитку подій, але хлопці на цьому не зупинилися -  і кожна їхня атака була все гострішою. Чудово працювали фланги: Андрій Пилип’юк і Іван Городинський раз за разом проривали захисні редути суперників, у центрі поля бездоганно і грамотно зіграли наші центральні футболісти - півзахисник Павло Чорномаз і Богдан Гусляк, які впевнено контролювали м’яч і віддавали точні паси нападникам.  І одним із таких на 38 хвилині матчу вдало скористався наш нападаючий Владислав Токарчук. Вийшовши сам на сам з воротарем гостей, майстерно пробив повз нього. Таким чином рахунок став 2-0. Гості намагалися забити гол, але марно: ми вистояли.

Другий тайм розпочався з масових атак футболістів «Агрона - ОТГ». Тут  варто відзначити наших досвідчених  захисників  Тараса Лилика і Вадима Папіровича, що впевненою  грою надихнули своїх молодших партнерів Святослава Ткачика і Дениса Словського, які ще того року грали на першість району, а сьогодні, піднявшись на вищий щабель своєї кар’єри, показують хорошу гру. Гості намагалися таки продемонструвати свою майстерність ведення гри, тому вона стала ще напруженішою -  і жовті картки посипалися, як дощ. Перед 7 гравцями у складі обох команд світилося жовте світло. З 70 хвилини гості ще  активніше насіли на наші ворота - і тут свою майстерність продемонстрував голкіпер Мельник Іван.  Нападник «Агрона» на 73 хвилині з чотирьох метрів пробиває з «убивчої» позиції, але наш голкіпер у фантастичному сейфі парирує. Проте, на жаль, через дві хвилини І.Городинський порушує правила , збиваючи  суперника в штрафній. Капітан команди гостей впевнено пробиває пенальті. Рахунок стає 2-1.  Нам треба вистояти! Маючи гіркий досвід пропускати  гол на останній хвилині, наші футболісти зробили висновки і грамотно зіграли в обороні, довівши матч до перемоги.

Вітаємо наших земляків - команду «Дністер-Прогрес» Заліщики з чудовою перемогою. Варто відзначити велику підтримку команди головою Заліщицької державної адміністрації Б.І.Шипіткою, який вболіває за футболістів на кожній їхній грі.  Сьогодні Борис Іванович вручив приз кращого гравця матчу голкіперу нашої команди Івану Мельнику.

Наступний матч  футбольна команда «Дністер-Прогрес» Заліщики зіграє на виїзді 28 травня з командою ФК «Козова».