Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 21.09.2019, 22:09

Головна » 2017 » Травень » 26

Переглядів: 220 | Додав: Admin | Дата: 26.05.2017

25 травня проведено нараду із завідувачами дошкільних навчальних закладів. На порядок денний було винесено питання безпеки життєдіяльності, якості харчування, ведення ділової документації, участі закладів у різноманітних конкурсах і проектах, відпусток працівників ДНЗ, проведення поточних ремонтів тощо. На нараді виступали начальник відділу Н.Підгребя, головні спеціалісти Н.Юзьвак і Н.Бурдейна, головний спеціаліст-юрисконсульт К.Дембовська, інженер з охорони праці Б.Гудима. Завідувачі ДНЗ брали активну участь в обговоренні вище окреслених питань.

Переглядів: 117 | Додав: Admin | Дата: 26.05.2017

З метою забезпечення дітей району оздоровленням і відпочинком відділ з питань освіти, молоді і спорту Заліщицької райдержадміністрації здійснює підбір та направлення дітей пільгових категорій в Український дитячий центр «Молода гвардія» (Одеська область), ДОЗ “Ромашка” с. Нирків та інші дитячі оздоровчі заклади  України, області та району.

Підбір дітей здійснюється відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» і на підставі відповідних Положень та Інструкцій. Діти направляються в оздоровчі табори області та України за бюджетними (безкоштовними) путівками та путівками, які частково фінансуються з бюдже ... Читати далі »

Переглядів: 180 | Додав: Admin | Дата: 26.05.2017

Copyright MyCorp © 2019