Наші координати
Відділ з питань освіти
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 10.07.2020, 04:05

Головна » 2017 » Березень » 09

У ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Заліщики відбулося засідання ШМВ на тему: «Розвивальні ігри та інтерактивні вправи на уроках англійської мови», Гоцуляк С.В., вчитель англійської мови. Учасники відвідали відкритий урок

« Меню. У кафе», 3 клас ,  виховний захід « In the world of Fairy tales».

Тодд Гейбл провів цікавий  практичний тренінг  « Розвиток вмінь та навичок з читання» , де молоді вчителі мали змогу твор ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 245 | Додав: Admin | Дата: 09.03.2017

На базі районного науково - методичного кабінету відбувся майстер-клас вчителів художньо-естетичного циклу на тему: «Мистецтво петриківського розпису», вчитель образотворчого мистецтва ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Дзвиняч  Копичинська О.М., з метою розширення знань про види декоративно – ужиткового мистецтва , ознайомлення з творами та технікою виконання петриківського розпису , удосконалення навичок й умінь виконання окремих елементів і створення  орнаментальних композицій з рослинних і тваринних мотивів. З цікавими презентаціями в межах даної теми виступили : Добіль О.М., вчитель образотворчого мистецтва ЗОШ І-ІІ ст.. с. Угриньківці;  Андрущак Г.І., вчитель образотворчого мистецтва ЗОШ І-ІІ ст.. с. Бедриківці; Хо ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 243 | Додав: Admin | Дата: 09.03.2017

З метою забезпечення належного рівня освіти учнів з англійської мови, підтримки творчо працюючих педагогів району, активізації роботи з поширення кращого педагогічного досвіду та педагогічних інновацій було проведено на базі Заліщицької гімназії майстер - клас на тему: «Хмарні технології у навчальному процесі», вчитель англійської мови Савчинська М.В. Учасники засідання мали можливість відвідати урок у 10 класі «Моя ідеальна подорож», а також поспілкуватися з носієм мови (Тодд Гейбл) під час тренінгу « Планування сучасного уроку англійської мови».

Методист РНМК Філіп ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 176 | Додав: Admin | Дата: 09.03.2017

Copyright MyCorp © 2020