Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 19.09.2019, 17:31

Головна » 2015 » Грудень » 15

10 грудня  2015 року на базі спеціалізованої  школи І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням інформаційно-комунікаційних технологій  та технологічних дисциплін ім. Осипа Маковея м. Заліщики проведено районний семінар – практикум вчителів зарубіжної  літератури на тему «Підвищення ефективності уроку словесності на основі впровадження інноваційних методів навчання».

Вчитель Маринюк О.Р. на уроці зарубіжної літератури у 7 класі у процесі роботи над твором Джеймса Олдріджа підняла ... Читати далі »

Переглядів: 185 | Додав: Admin | Дата: 15.12.2015

9 грудня у Верховній Раді України відбулися парламентські слухання на тему «Правове забезпечення реформи освіти в Україні», які зібрали понад 500 освітян. Слухання відбулися за участі народних депутатів України, представників міністерств та відомств, керівників центральних і місцевих органів виконавчої влади, представників усіх ланок і форм освіти, роботодавців, профспілкових, громадських освітянських і студентських організацій, європейських експертів. У складі делегації від Тернопільської області була і завідувач відділу з питань освіти Заліщицької РДА Надія Підгребя. 

... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 182 | Додав: Admin | Дата: 15.12.2015

З метою підвищення професійної компетентності молодих фахівців, сприяючи постійному творчому зростанню, формуванню педагогічної майстерності молодого фахівця  9 грудня на базі ЗОШ №2 м.Заліщики відбулося засідання консультпункту для молодих педагогів початкових класів. Під час проведення засідання подано рекомендації щодо планування навчального матеріалу, контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів, ведення шкільної документації, розглянуто питання впровадження освітніх особистісно орієнтованих технологій та конфліктів між учителями і батьками та їх запобігання. Керівник консультпункту, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, «вчитель-методист» Грабар Марія Антонівна ... Читати далі »

Переглядів: 159 | Додав: Admin | Дата: 15.12.2015

Copyright MyCorp © 2019