Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 21.09.2019, 22:09

Головна » 2015 » Грудень » 14

Учні 3-В та 4-А класів спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім.О.С.Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м.Заліщики в рамках Всесвітнього тижня інформатики стали учасниками конкурсу "Година коду", що проводився за ініціативи Microsoft Україна та фонду BrainBasket.  

"Година коду" - це освітній проект, створений для демонстрації можливостей навчитися основам кодування незалежно від віку, соціального стану чи знань з програмування. Метою проекту є залучення учнів по всьому світу до занять з програмування.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 138 | Додав: Admin | Дата: 14.12.2015

3 грудня 2015 року проведена « Школа молодого учителя-музичне мистецтво» на базі ЗОШ І-ІІ ступенів с. Добрівляни з метою підвищення фахового рівня, педагогічної майстерності молодих вчителів.

Педагоги відвідали урок у третьому класі Коцюби Ігоря Романовича на тему: «Інтонація та імпровізація». Під час проведення уроку використовувались інтерактивні технології .   Учасники обмінялися думками, щодо проведення уроку, зверталась увага на виховання любові та інтересу до музики, розвиток слухацької уваги учнів, уміня імпровізувати та виконувати музику.    & ... Читати далі »

Переглядів: 167 | Додав: Admin | Дата: 14.12.2015

03 грудня 2015 року на базі Заліщицької державної гімназії відбулося засідання школи педагогічної майстерності для  практичних психологів загальноосвітніх закладів району на тему «Теоретико – практичні аспекти психолого-педагогічної підтримки обдарованих дітей».

Мета заходу−підвищувати психологічну компетентність  практичних психологів  в роботі з обдарованими дітьми; уміння виявляти  основні критерії обдарованості учнів, визначати способи впровадження новітніх технологій у роботі з дітьми даної категорії  та здійснювати обмін інформа ... Читати далі »

Переглядів: 196 | Додав: Admin | Дата: 14.12.2015

Copyright MyCorp © 2019