Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 21.09.2019, 22:29

Головна » 2015 » Грудень » 03

УВАГА!!!

Оголошено акцію

«Допоможи Святому Миколаю завітати до дітей Сходу»

До 10 грудня включно просимо всі навчальні заклади району взяти участь у цій благодійній акції.

Зібрані для дітей зі Сходу нашої країни іграшки, теплий одяг і солодощі ... Читати далі »

Переглядів: 166 | Додав: Admin | Дата: 03.12.2015

30 листопада 2015 року в місті Києві відбувся Міжнародний форум «Науковці та освітяни України в ім’я утвердження миру, стабільності та розвитку суспільства». Активну участь у ньому взяли завідувач відділу з питань освіти Надія Підгребя, методист РНМК Олександра Бега, директор ЗОШ І-ІІ ст. с.Дзвиняч Любов Гагалюк, заступник директора Оксана Копичинська та вчитель географії, педагог-організатор Наталія Теслюк.

Мета Форуму – скоординувати зусилля наукової та освітянської еліти для розв’язання кризової ситуації, налагодити механізм демократичного діалогу з державними інституціями, залучи ... Читати далі »

Переглядів: 307 | Додав: Admin | Дата: 03.12.2015

30 листопада 2015 року на базі Заліщицької державної гімназії відбулося засідання членів Творчої групи вчителів інформатики району. Грушко Н.А. розглянула питання використання нових  інформаційних технологій під час викладання інформатики. У рамках засідання для молодих педагогів проводився тренінг щодо використання сучасних інформаційних ресурсів. Було розглянуто питання використання хмарних сервісів на уроках, розглянуто сучасні веб-додатки, призначені для створення відео, колажів, інтерактивних плакатів, інфографіки. 

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 140 | Додав: Admin | Дата: 03.12.2015

З метою передачі майстром свого досвіду шляхом показу прямого й коментованого показу послідовності дій, методів, прийомів і форм педагогічної діяльності було проведено майстер-клас для вчителів англійської мови на тему «Скрайбінг як сучасна форма візуалізації навчального матеріалу» на базі  Заліщицької гімназії (вчитель АМ Лучин І.З.)

 Методист РНМК  Філіповська Л.М.

Переглядів: 288 | Додав: Admin | Дата: 03.12.2015

З метою підтримання курсу України на інтеграцію в Європейську спільноту, інформування й виховання молодих людей у дусі спільних європейських цінностей відбулося засідання Клубу європейського спілкування у ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Заліщики на тему «День європейської спадщини» за участю вчителів ІМ ЗНЗ району.

Методист РНМК  Філіповська Л.М.

Переглядів: 158 | Додав: Admin | Дата: 03.12.2015

Copyright MyCorp © 2019