Наші координати
Відділ з питань освіти
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 10.07.2020, 03:21

Головна » 2015 » Грудень » 02

25 листопада 2015 року відбувся круглий стіл на тему «Науково-дослідна діяльність учителів сучасної школи». У роботі круглого столу  взяли участь  Підгребя Н.М., завідувач відділу з питань освіти, та директор РНМК Кулачковський  В.В. 

О.С.Царьова, методист РНМК, розкрила питання  «Інноваційна діяльність РНМК, нормативно-правове забезпечення інноваційної,дослідно-експериментальної освітньої діяльності»ґ

Копичинська  З.М. , заступник директора гімназії з методичної р ... Читати далі »

Переглядів: 212 | Додав: Admin | Дата: 02.12.2015

Науково-методичне середовище педагогів нашого району динамічно розвивається, збагачується новими формами роботи, які  допомагають створити умови для  розвитку педагогічної майстерності, творчої ініціативи педагогічних працівників, підвищення їх кваліфікації. У 2015-2016 н. р. з цією метою створено педагогічну студію «Інноватика в початковій школі».

25 листопада  відбулося засідання педагогічної студії  на тему «Особистісно орієнтований підхід як важлива умова ефективності процесу навчання в початковій школі». Зі вступним сл ... Читати далі »

Переглядів: 493 | Додав: Admin | Дата: 02.12.2015

24 листопада 2015 року було проведено районний семінар-практикум з німецької мови на тему «Роль проектного методу в підвищенні ефективності навчання з використанням комп’ютерних технологій у початковій школі» у ЗОШ І – ІІІ ст. с. Торське (вчитель німецької мови Волошин О.В.) Учасники С-П відвідали відкритий урок у 4 класі („ Schöne Feiertage“) та виховний захід ( „ Man reist nach Osten , man reist nach Westen , aber zu Hause ist es am besten“).

Методист РНМК Філіповська Л.М.

Переглядів: 189 | Додав: Admin | Дата: 02.12.2015

25 листопада 2015 року на базі ДНЗ «Калинонька» м. Заліщики під час засідання вихователів дошкільних навчальних закладів району старших та різновікових груп відбувся огляд матеріалів фотовернісажу на тему «Здоров’язберігаючі технології в ДНЗ».

Вихователями ДНЗ були підготовлені матеріали з тематичних напрямків теми: описи досвіду роботи з дошкільниками, з використанням оздоровчих технологій; сценарії заходів; конспекти занять (Днів здоров’я, спортивних свят, розваг, занять з фізкультури, логоритміки, добірки фізкультхвилинок та рухливих ігор); ... Читати далі »

Переглядів: 381 | Додав: Admin | Дата: 02.12.2015

24 листопада 2015 року  на базі ЗОШ І-ІІ ст. с. Добрівляни  працювала школа педагогічної майстерності вчителів-словесників. Тема засідання - «Використання сучасних освітніх технологій на уроках української мови та літератури». Розкриваючи духовну красу та виняткову сміливість героїв Володимира Рутківського «Джури козака  Швайки», Дацька Галина Ярославівна    показала  методику  використання  кейсових  технологій. 

... Читати далі »

Переглядів: 220 | Додав: Admin | Дата: 02.12.2015

Copyright MyCorp © 2020