Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 21.09.2019, 22:18

Головна » 2015 » Листопад » 04

30  жовтня 2015 року на базі Заліщицької державної гімназії проведено засідання творчої групи вчителів математики. Учителями обговорено план роботи на новий навчальний рік.  Під керівництвом учителя-методиста Колодницької О.Ю. створено сайт творчої групи і зареєстровано його учасників. Членам групи роздано завдання щодо його наповнення і реалізації проблеми, над якою буде працювати творча група у цьому навчальному році.

 

Методист РНМК Натуркач Н.П. ... Читати далі »

Переглядів: 143 | Додав: Admin | Дата: 04.11.2015

Нещодавно на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Торське проведено засідання творчої групи вчителів фізики. Керівник групи Боднар Н.І.(учитель фізики Синьківської ЗОШ І-ІІІ ст.) ознайомив педагогів з оновленим сайтом творчої групи «Фізика і астрономія у школі». Членам групи роздано завдання щодо його наповнення і реалізації проблеми, над якою буде працювати творча група у цьому навчальному році. Після цього вчитель фізики ЗОШ І-ІІІ ст. с.Торське, вчитель-методист Данилюк М .М. провела майстер-клас.

... Читати далі »

Переглядів: 166 | Додав: Admin | Дата: 04.11.2015

31  жовтня  2015  року проведено  ІІ етап VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У конкурсі взяло участь  119  учнів.   Школярі писали творчі роботи на теми: «Низький уклін аж до землі калині…»,  «Осіння днина…», твір-розповідь про те, як ушановують пам’ять Т.Г.Шевченка у твоїй   школі,  «Якою мала би бути вулиця Т.Шевченка у місті Тернополі  за твоїм проектом?», твір-дослідження  про уявлення Т.Шевченком  майбутнього України, «Чи відповідає  мораль сучасного суспільства моральним приписам Т.Шевченка?», &laqu ... Читати далі »

Переглядів: 218 | Додав: Admin | Дата: 04.11.2015

«Майкрософт Україна» повністю оновить життя одного українського вчителя у проекті «Твій власний Upgrade».

28 жовтня 2015 року компанія «Майкрософт Україна» анонсувала про старт національного проекту «Твій власний Upgrade».

Мета проекту: продемонструв ... Читати далі »

Переглядів: 148 | Додав: Admin | Дата: 04.11.2015

29 жовтня 2015 року відбувся семінар-практикум заступників директорів шкіл району на тему «Створення ефективної управлінської команди—запорука сучасного іміджу навчального закладу».

Семінар проходив на базі ЗОШ І-ІІІ ст.  с. Садки. Заступник директора школи з навчальної роботи Крайник Микола Антонович спільно з психологом Заліщицької гімназії Гарвасюк Іриною Інадіївною за допомогою різноманітних тренінгів показали, як формувати дієву, т ... Читати далі »

Переглядів: 168 | Додав: Admin | Дата: 04.11.2015

Учитель живе доти, доки вчиться; щойно перестає

вчитися, в ньому помирає учитель

                                       Костянтин Ушинський

... Читати далі »

Переглядів: 325 | Додав: Admin | Дата: 04.11.2015

23 жовтня 2015 року на базі  ЗОШ І-ІІ ст. с. Лисичники відбулося засідання ТГ вчителів німецької мови на тему « Використання елементів інтерактивного навчання як засобу формування творчої особистості».

Педагоги ЗНЗ району відвідали відкритий урок у 8 класі («Шкільне життя») та позакласний захід (інсценізація казки «Die Grille und die Ameise»), а також слухали вірші німецьких поетів, переклад яких зроблено учнями цього навчального закладу. Вчитель нім ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 154 | Додав: Admin | Дата: 04.11.2015

Нещодавно було проведено засідання ШМВ (німецька мова) на базі Заліщицької гімназії на тему «Як формувати вміння та навички з іноземних мов?»

Учасники ШМВ мали можливість відвідати відкритий урок  у 8 класі (« Кулінарні традиції», вчитель німецької мови Тарнавська Г.І.).

Методист РНМК Філіповська Л.М.  ознайомила з нормативно-правовими документами про освіту та надала методичні рекомендації щодо викладання ІМ і ведення ... Читати далі »

Переглядів: 145 | Додав: Admin | Дата: 04.11.2015

Copyright MyCorp © 2019