ЗНЗ району
Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com,
02145955@mail.gov.ua

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 22.09.2018, 20:15

Загальносвітні навчальні заклади

№ п/п Назва навчального закладу Директор Телефон Електронна адреса
1. Заліщицька державна гімназія Войчишин Олександра Дмитрівна 2-13-83 2-13-34 gimnasia.zal@gmail.com
2. Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів імені О.С.Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м.Заліщики (опорний навчальний заклад) Бенев'ят Володимир Станіславович 2-14-67
2-19-62
makoveyschool@gmail.com
 

Добрівлянська філія спеціалізованої школи І-ІІІ ст. ім. О.Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики

Материнчук Михайло Васильович 4-31-52 d_nvk@email.ua
  Зеленогайська філія спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. О. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики   2-66-31 schoolzg@i.ua
  Печорнівська філія спеціалізованої школи I-III ступенів м.Заліщики з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін Семчук Зоряна Василівна   semchuk_2015@mail.ua
3. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 м.Заліщики Павловська Іванна Мирославівна 2-21-03 2-24-55 zagalshkola2tr@meta.ua
4. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Товсте Окопняк Марія Антонівна 3-53-31
tsschool74@gmail.com
5. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Дорогичівка Війтишин Надія Іванівна 3-67-87 schkolad2014@gmail.com
6. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Зозулинці   2-63-30 schoolzozul@ukr.net
7. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Касперівці Марчук  Віра Ярославівна 2-54-35 kasperivtsi_s@ukr.net
8. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Кошилівці Чмола Ганна Федорівна 3-66-42 koschulivcisk@e-mail.ua
9. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Лисівці Соколовська Галина Ярославівна 3-72-40 lusivzi_schkola@ukr.net
10. Нирківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Стасюк Йосафат Степанович 3-63-63 nyrkivscool@ukr.net
11. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Поділля Рижевська Оксана Василівна 3-85-11 podillya_zal@ukr.net​ 
12. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Садки Крайник Микола Антонович 3-81-40 school.sadky@gmail.com
13. Синьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чубатий Любомир Дмитрович 2-61-40 synkiw@gmail.com
14. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Торське Кіцканюк Богдан Євстахович

2-72-25
2-73-63

torskashkola@ukr.net
15. Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Буряківка Козіцька Марія Василівна 3-82-40 mkoziczka@gmail.com
16. Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Блищанка Возняк Сергій Олексійович   blzosh1966@gmail.com
17. Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Бедриківці Шкрабик Марія Іванівна 2-51-48 bedriksvcsh@gmail.com
18. Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Ворвулинці Загрійчук Василь Михайлович 3-75-22 worwulynzi@gmail.com
19. Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Винятинці Мельник Віра Василівна 2-56-40 bunjatunzi@gmail.com
20. Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Городок Лукасевич Віра Іванівна   horodok_school@i.ua
21. Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Дзвиняч Гагалюк Любов Миколаївна 2-44-85 dzwscool@gmail.com
22. Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Дунів Федів Микола Андрійович 2-65-32 fedivma@ukr.net
23. Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Іване-Золоте Квич Леся Григорівна 2-82-83 lesiag81@ukr.net
24. Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Колодрібка Запорожан Степан.Петрович 2-57-40 kolodribkazosch@mail.ua
25. Литячівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Ільків Світлана Миколаївна 3-68-99 lytyachi@ukr.net
26. Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Лисичники Рекуник Галина Іванівна 2-54-74 shkolalys@ukr.net
27. Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Новосілка Проданик Марія Іванівна 2-45-69 novosilka2011@ukr.net
28. Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Солоне Николяк Олег Павлович 3-61-45 schoolsolone@ukr.net
29. Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Угриньківці Войцеховський Роман Ярославович 2-47-40 ugrynkivci@ukr.net
30. Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Хмелева Головецький Василь Михайлович 3-68-98 hmelevavm@gmail.com
31. Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Шипівці Савчук Ганна Степанівна 3-74-13 shypivci@i.ua
32. Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Устечко Андрощук Надія Михайлівна 3-82-40 ustechko.school@ukr.net
33. Загальноосвітня школа І ступеня с.Виноградне Чимбур Уляна Романівна   vinogradne1@gmail.com
34. Загальноосвітня школа І ступеня с.Вигода Присяжнюк Марія Антонівна   prysjashnjukmarija@gmail.com
35. Загальноосвітня школа І ступеня с.Голігради      
36. Загальноосвітня школа І ступеня с.Нагоряни Маланич Галина Володимирівна   gmalanich@ukr.net
37. Загальноосвітня школа І ступеня с.Шутроминці Бігуляк Галина Степанівна   marija031055@gmail.com

 

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz