Позашкільна освіта
Наші координати
Відділ з питань освіти,
молоді і спорту
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 21.09.2019, 22:38

 

Позашкільна освіта


У сучасних умовах   саме позашкільна освіта створює сприятливі умови для задоволення освітньо-культурних потреб і запитів у професійному самовизначенні та творчій самореалізації учнівської молоді, додаткові можливості для   духовного, інтелектуального і фізичного розвитку дітей та підлітків.  У системі освіти Заліщицького району функціонує 4 позашкільних навчальних заклади, в яких здобувають освіту  1 592 гуртківці, що становить 34,8% дітей шкільного віку та 32% школярів охоплені позакласною гуртковою роботою у загальноосвітніх навчальних закладах.

Залучення юнацтва до участі в гуртках за напрямами позашкільної освіти є дієвим засобом попередження злочинності та правопорушень серед учнівської молоді.

Завдяки роботі з школярами у позаурочний час цього року  кількість правопорушень серед неповнолітніх у районі порівняно з минулими роками значно зменшилась.

Тому на перспективу планується збереження  мережі позашкільних закладів. З метою задоволення потреб, розвитку творчих здібностей, уподобань, запитів підростаючого покоління, у руслі нових соціальних ініціатив Президента України та максимального охоплення позашкільною освітою неповнолітніх  заплановано змінити    напрямки діяльності гурткової роботи, зокрема: розширити мережу гуртків еколого–натуралістичного напрямку в сільській місцевості на базі  ЗОШ І-ІІІ ст. сіл Дорогичівка, Поділля, ЗОШ І-ІІ ст. сіл Іване – Золоте, Винятинці,  завдяки чому додатково буде охоплено позашкільним навчально-виховним процесом 120 вихованців.

 У недалекому майбутньому, до кінця 2013 року,  усі учні загальноосвітніх шкіл району матимуть змогу отримати позашкільну освіту відповідно до здібностей та уподобань.

В основному позашкільна освіта району спрямовує свою діяльність через навчально-виховний процес у гуртках художньо-естетичного, еколого-натуралістичного, туристсько-краєзнавчого, технічного напрямів на формування в дітей та молоді патріотизму, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей українського народу, любові до України.Copyright MyCorp © 2019