Оптимізація мережі навчальних закладів
Наші координати
Відділ з питань освіти
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 10.07.2020, 04:04

Оптимізація мережі навчальних закладів


Найважливішим завданням освітньої галузі району залишається надання якісних освітніх послуг, які можливо  забезпечити тільки з умовою належного фінансування,  матеріально-технічного, висококваліфікованого кадрового  забезпечення. Аналіз попередньої мережі на наступні навчальні  роки заставляє замислитись над доцільністю функціонування малокомплектних навчальних закладів району, якістю надання у них освітніх послуг неповнолітнім.

Саме тому за вимогою часу виникає потреба оптимізації мережі навчальних закладів з урахуванням демографічних і економічних реалій.

 Завдяки розумінню сільської громади, небайдужості батьківського та педагогічного колективів до проблеми якості освіти дітей у 2013/2014 навчальному році призупинила діяльність ЗОШ І-ІІст. с. Слобідка. Усі діти шкільного віку здобувають освіту у добре обладнаній, матеріально забезпеченій школі І-ІІ ст. с. Буряківка,  підвезення до навчального закладу  учнів та педагогів здійснюється шкільним автобусом.

Через відсутність контингенту учнів (менше 40) на часі, протягом наступних 1-2 років,  постає потреба  оптимізації (призупинення) діяльності малокомплектних шкіл. Усі учні отримуватимуть знання у добре обладнаних базових школах з високим освітнім потенціалом,  до яких здійснюватиметься підвіз спеціальним автотранспортом відділу з питань освіти.

Саме такі  пріоритети  соціальних ініціатив, спрямованих у майбутнє – для наших дітей, в освітній галузі району  сьогодні потребують   розуміння, підтримки та негайного вирішення.

Copyright MyCorp © 2020