Дошкільна освіта
Наші координати
Відділ з питань освіти
Заліщицької РДА
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня (03554)21638
e-mail: rayvozal@gmail.com

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Користні посилання
Міністерство освіти
ТІППО
Щоденник
Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 10.07.2020, 03:46

  Дошкільна освіта

 

   У районі сформована мережа дошкільних навчальних закладів (далі ДНЗ), яка становить 44 заклади (у тому числі 14 з групами короткотривалого перебування при ЗОШ), яка в цілому задовольняє конституційне право громадян на отримання доступної дошкільної освіти.  Система дошкільної освіти  забезпечує реалізацію соціальних ініціатив Президента України та  права громадян на здобуття дошкільної освіти, забезпечення потреб у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового й духовного розвитку, набуття ними соціального досвіду та готовності продовжувати освіту.

   В районі проживає 2682  дітей дошкільного віку, з них 1536 дітей віком від 3 до 6 років. Системою дошкільної освіти району охоплено 1094 дитини дошкільного віку від 3 до 6 років (74,2%), 464 дітей п’ятирічного віку, з них дошкільною освітою охоплено 437 дітей (94,2%). Всього дошкільною освітою охоплено 40,8% дітей дошкільного віку. Всі 44 дошкільних заклади працюють круглорічно.  У місті функціонує три дошкільних навчальних заклади, де перебуває 390 дітей, 41ДНЗ - у селах району, в яких дошкільну освіту отримує  704 дитини.

   Закриття, реорганізації та ліквідації ДНЗ не відбувалися, мережа залишається незмінною.

   На жаль, ще існує черга на влаштування  дітей в дошкільні заклади міста, смт. Товсте, сіл Бедриківці, Кошилівці, Поділля, Іване-Золоте, Шипівці.  На ста місцях виховується 87 дітей, місто - 160, село - 70.  

   У ДНЗ району функціонує 69 груп, з них: 3 групи раннього віку, 4 груп молодшого дошкільного віку, 4  групи середнього дошкільного віку, 23 групи старшого дошкільного віку та 35 різновікових груп.

   Всі дошкільні заклади району перебувають у комунальній власності місцевих рад.

   У січні 2013 року у ДНЗ «Горобинка» смт.Товсте відкрито четверту групу для дітей раннього віку (16 дітей). Для того, щоб забезпечити потребу населення у ДНЗ планується будівництво третього дошкільного навчального закладу у м.Заліщики (верхня частина міста). У с.Бедриківцях шляхом реконструкції будівлі ДНЗ передбачається  покращення матеріально-технічного забезпечення та вирішення питання черги на влаштування  у дошкільний заклад. Розглядається можливість переведення ДНЗ «Барвінок» с.Кошилівці з приміщення школи в окрему будівлю.

   У ДНЗ «Калинонька» м.Заліщики з метою залучення дітей до гурткової роботи (вихователь-методист Драбінкевич Л.В). організовано гурток  «Англійська мова», який відвідують 60 дітей старшого дошкільного віку. З вересня 2013 року такий гурток планується відкрити і в ДНЗ «Сонечко» с.Синьків.

Copyright MyCorp © 2020